Web Analytics
www.hepsievcil.com
Görüntülenmekte olan forumlar 2001 - 2005 yılları arası yayında olan forumuna ait mesajlarıdır
Yeni forumlarımıza http://www.hepsievcil.com/forums/ adresinden ulaşabilirsiniz.
www.hepsievcil.com
Anasayfa | Üye Ol | Aktif Başlıklar | Üyeler | Arama | SSS
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni Hatırla
Şifrenizi Unuttunuz mu?

All Forums
 KUŞLAR
 Muhabbet kuşları
 KUŞLAR ÜŞÜRMÜ ?
 Forum Locked  Topic Locked
 Mesaj? Yazd?r
Yazan Ba?l?k  

MegaWolf
Deneyimli Katılımcı

48 Mesaj

G?nderilme tarihi - 09/09/2004 :  12:34:54  Mesaj?n sahibinin ?yelik bilgilerini g?r?nt?le
ARKADAŞLAR KUŞLAR KIŞIN ÜŞÜYÜP HASTA OLURLARMI

caremol
İlgili Katılımcı

37 Mesaj

G?nderilme tarihi - 09/09/2004 :  15:02:36  Mesaj?n sahibinin ?yelik bilgilerini g?r?nt?le
evet üşürler ben üşüyüp üşümediğini tüylerini kabartmesından ve ayağının soğuk olup olmamasından anlıyorum sonuçta onlarda canlı üşürler tabi benim birtanelerim
Go to Top of Page

caremol
İlgili Katılımcı

37 Mesaj

G?nderilme tarihi - 09/09/2004 :  15:02:57  Mesaj?n sahibinin ?yelik bilgilerini g?r?nt?le
evet üşürler ben üşüyüp üşümediğini tüylerini kabartmesından ve ayağının soğuk olup olmamasından anlıyorum sonuçta onlarda canlı üşürler tabi benim birtanelerim
Go to Top of Page

Blue
Deneyimli Katılımcı

577 Mesaj

G?nderilme tarihi - 10/09/2004 :  11:34:26  Mesaj?n sahibinin ?yelik bilgilerini g?r?nt?le
Olmazlar mı hiç hem de nasıl olurlar!!! Geceleri muhakkak üzerleri (ön kısmından biraz hava alacak şekilde) örtülmeli. Hava akımına asla maruz kalmamalılar. Soğuk suyla banyo yapmamalılar. Su mutlaka ılık olmalı ve hava akımı olmayan bir yerde (kışın kalorifer yanında kurumalı) Bir üşüttüler mi, ölüme yol açan durumlar bile söz konusu olabiliyor. (Şiddetine bağlı olarak)
Go to Top of Page

yerbey
Deneyimli Katılımcı

165 Mesaj

G?nderilme tarihi - 11/09/2004 :  12:21:28  Mesaj?n sahibinin ?yelik bilgilerini g?r?nt?le
Tabiki üşürler.Camın açık olduğu yerde durmamları lazım.Ben kuşun olduğu odadaki camı açtığımda mutlaka odanın kapısını kapatıyorum.ayrıca kafesi rüzgar almayan bir yere koyuyorum.üştürlerse isal olabilirler.üşümesine izin vermemelisin.
Go to Top of Page

YAKUP CAPAL
Deneyimli Katılımcı

81 Mesaj

G?nderilme tarihi - 11/09/2004 :  17:41:38  Mesaj?n sahibinin ?yelik bilgilerini g?r?nt?le
Kuşların yakalanabilecekleri en kolay hastalıktır soğuk algınlığı.
onları cam ağazı ve benzeri yerlere koyma geceleri üstünü örtmekte fayda var.
Go to Top of Page
  Ba?l?k  
 Forum Locked  Topic Locked
 Mesaj? Yazd?r
Jump To:
www.hepsievcil.com © hepsievcil.com Go To Top Of Page