Web Analytics
www.hepsievcil.com
Görüntülenmekte olan forumlar 2001 - 2005 yılları arası yayında olan forumuna ait mesajlarıdır
Yeni forumlarımıza http://www.hepsievcil.com/forums/ adresinden ulaşabilirsiniz.
www.hepsievcil.com
Anasayfa | Üye Ol | Aktif Başlıklar | Üyeler | Arama | SSS
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni Hatırla
Şifrenizi Unuttunuz mu?

All Forums
 KUŞLAR
 Kuşlar GENEL
 Muhabbet ile sultan aynı kafeste yaşarmı??
 Forum Locked  Topic Locked
 Mesaj? Yazd?r
Yazan Ba?l?k  

wrathchild
Yeni Katılımcı

17 Mesaj

G?nderilme tarihi - 28/01/2004 :  15:07:52  Mesaj?n sahibinin ?yelik bilgilerini g?r?nt?le
Benim hollanda muhabbet kuşum var bir de yanına sultan papağan almak istiyorum acaba birlikte yaşarlarmı.İkisi de papağan soyundan geliyorlar tabii (yeterli büyüklükteki kafeste) lütfen cevaplayın. Ama hiçbirine zarar gelsin istemem...

gnidoberof
Deneyimli Katılımcı

303 Mesaj

G?nderilme tarihi - 31/01/2004 :  00:17:09  Mesaj?n sahibinin ?yelik bilgilerini g?r?nt?le
sultan biraz daha yumusak huylu bir kus olsada muhabbet kusu asiri kiskanc bir hayvandir. özellikle senin durumunda sultan "sonradan gelen" olacagi icin dahada fazla kiskanicaktir. tahminimce sultan nekadar sakin kalsada muhabbet yeni kusa gösterilen ilgiyi fazlasiyla kiskanip kusa satasmaya baslicaktir. öyle cüssesine de bakmaz,cok güvenir kendine ,kuyrugunu -kanadini cekistirir,sirtina konar kusun,sultanin da sonunda dayanamaz saldirir,birinden biri zarar görür. yani ayni kafeste tutmak iyi bir fikir degil,hatta disarda ucarlarken bile izlemenizde fayda var
Go to Top of Page

gulsumy
Deneyimli Katılımcı

40 Mesaj

G?nderilme tarihi - 31/01/2004 :  10:04:23  Mesaj?n sahibinin ?yelik bilgilerini g?r?nt?le
bende sultan da var muhabbette hepsi ayni kafesteler ve cok iyi anlasiyolar bence olabilir.tabi ilk gunler izle birbirlerine zarar vermesinler.
Go to Top of Page

gulsumy
Deneyimli Katılımcı

40 Mesaj

G?nderilme tarihi - 03/02/2004 :  14:55:40  Mesaj?n sahibinin ?yelik bilgilerini g?r?nt?le
aa inanmiyorum bunlarin hepsini muhabbet yapiyor sultana ben oyun oynadigini yada muhabbet bebek oldugu icin onu annesi zannediyo diye dusunmustum ama sen haklisin galiba sultana huzur vermiyor 2 gunluk iznimde bende izleme firsati buldum harbiden kucucuk cussesiyle sultana yetiyor:))kafesini ayri tutmak en iyisi galiba.muhabbet geleli bir hafta oldu ama dedigin gibi cok kiskanc sultani kafesin disina cikardim oda kafesin ustune kondu kafesin icindeki muhabebte kafesin tepesine yarasa gibi yapisip sultanin ayagini isirdi :)) ben prensesi sevdigim zaman bile tellerin arasindan cikmaya calisiyor cok hiperaktif,ben dun ayiracaktim kafesini arkadasim alisir falan dedi ama ben gene ayirayim bari.ama prenses daha onceki muhabbetlerle cok iyi anlasiyodu kustan kusa degisiyor olabilirmi.
Go to Top of Page

gnidoberof
Deneyimli Katılımcı

303 Mesaj

G?nderilme tarihi - 07/02/2004 :  02:19:50  Mesaj?n sahibinin ?yelik bilgilerini g?r?nt?le
:))) bak sen yaramaza:) muhabbetler cok kiskanc ya...kendinden daha uzun kuyruklu muhabbeti,yemligi(diger kus hangi yemlikten yiyorsa o kesinlikle daha lezzetlidir!),diger muhabbetleri sevmeni bile kiskanirlar,illa en cok onlar sevilcek,en cok onlar ilgi görücek..
Go to Top of Page

olivia
Deneyimli Katılımcı

117 Mesaj

G?nderilme tarihi - 08/02/2004 :  01:19:45  Mesaj?n sahibinin ?yelik bilgilerini g?r?nt?le
Bak sen bicirlara, boyu kadarda kalmiyorlarmis.
Go to Top of Page

wrathchild
Yeni Katılımcı

17 Mesaj

G?nderilme tarihi - 13/02/2004 :  09:53:29  Mesaj?n sahibinin ?yelik bilgilerini g?r?nt?le
tesekkurler arkadaslar ben ikisini ayrı kafese koydum sultan daha alışık deil onun için açmıyorum ama muhabbet alışık olduğu için açıyorum gerçekten çok kıskanç gidiyo sultanın kafesine konuyo gagasının uzandığı kadar onun kafesinden yem yiyor hatta kendi kafesinde gaga taşı olmasına rağmen ona hiç dokunmadı ama sultanınkini bayağı ısırdu muhabbet çok kıskanç
Go to Top of Page
  Ba?l?k  
 Forum Locked  Topic Locked
 Mesaj? Yazd?r
Jump To:
www.hepsievcil.com © hepsievcil.com Go To Top Of Page