Web Analytics
www.hepsievcil.com
Görüntülenmekte olan forumlar 2001 - 2005 yılları arası yayında olan forumuna ait mesajlarıdır
Yeni forumlarımıza http://www.hepsievcil.com/forums/ adresinden ulaşabilirsiniz.
www.hepsievcil.com
Anasayfa | Üye Ol | Aktif Başlıklar | Üyeler | Arama | SSS
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni Hatırla
Şifrenizi Unuttunuz mu?

All Forums
 SÜRÜNGENLER
 Kaplumbağa
 Kırmızı Yanak İçin Alternatif Yem
 Forum Locked
 Mesaj? Yazd?r
Next Page
Yazan Ba?l?k
Page: of 2

seamansoul
Deneyimli Katılımcı

86 Mesaj

G?nderilme tarihi - 05/02/2005 :  20:06:26  Mesaj?n sahibinin ?yelik bilgilerini g?r?nt?le
Merhaba arkadaşlar,
Kırmızı yanaklı (Singapur) su kaplumbağama pet shoplarda satılan karides ve benzeri hazır yemler dışında neler verebilirim? Şimdiden teşekkürler...

UyeIptal
Deneyimli Katılımcı

220 Mesaj

G?nderilme tarihi - 14/02/2005 :  20:47:11  Mesaj?n sahibinin ?yelik bilgilerini g?r?nt?le
Sucuk,Salam,Pişirilmiş kıyma,marul
Go to Top of Page

forya
Deneyimli Katılımcı

46 Mesaj

G?nderilme tarihi - 14/02/2005 :  20:51:17  Mesaj?n sahibinin ?yelik bilgilerini g?r?nt?le
portakal kabugu,marul,sosis,muz bunları verebilirsin
afiyetle yiyeceklerdir benim kaprişler canavar gibi oldular
Go to Top of Page

UyeIptal
İlgili Katılımcı

38 Mesaj

G?nderilme tarihi - 15/02/2005 :  11:13:38  Mesaj?n sahibinin ?yelik bilgilerini g?r?nt?le
Valla bunlar çok obur oluyo ne versen yerler (adamı bile yerler) ama tabi sen herşeyi verme,arkadaşların yazdıklarından ver,kolay gelsin
Go to Top of Page

seamansoul
Deneyimli Katılımcı

86 Mesaj

G?nderilme tarihi - 16/02/2005 :  23:30:20  Mesaj?n sahibinin ?yelik bilgilerini g?r?nt?le
Tekrar merhaba dostlar...
Alternatif yem konusunda tavsiyeleriniz icin tesekkurler... Peki, her ne kadar kullanmakta tereddüt de etsem, kirmizi yanak su kaplumbagalari icin hangi vitaminleri kullanabilirim? Mumkunse tam olarak vitaminin adini alabilir miyim lutfen? Saygilar...
Go to Top of Page

momo
Deneyimli Katılımcı

320 Mesaj

G?nderilme tarihi - 18/03/2005 :  13:42:12  Mesaj?n sahibinin ?yelik bilgilerini g?r?nt?le
rendelenmiş havuç, hem de a vitamini bolca var. en çok a ve d vitaminine ihtiyaçları var. ayrıca kalsiyum da gerekli. ancak a vitaminine dikkat fazlası zarar.
Go to Top of Page

UyeIptal
Deneyimli Katılımcı

220 Mesaj

G?nderilme tarihi - 18/03/2005 :  15:03:31  Mesaj?n sahibinin ?yelik bilgilerini g?r?nt?le
daha ne vercen ne versen yiyorlar
Go to Top of Page

homogenic
Yeni Katılımcı

14 Mesaj

G?nderilme tarihi - 01/04/2005 :  11:11:51  Mesaj?n sahibinin ?yelik bilgilerini g?r?nt?le
ben arada konserve ton balıklarından veriyorum, bir sürü yiyolar
ya bir de hakkaten çok yiyo bunlar!! mama dayandıramıyorum
Go to Top of Page

homogenic
Yeni Katılımcı

14 Mesaj

G?nderilme tarihi - 01/04/2005 :  11:41:58  Mesaj?n sahibinin ?yelik bilgilerini g?r?nt?le
obez olma durumları var mı hakikaten? benimkiler henüz küçücük yani 6-7 aylık ama biri 6 biri 4.5 cm -bağa kısımları- yem bolca veriyorum, her gün düzenli vitnamin veriyorum.
Go to Top of Page

momo
Deneyimli Katılımcı

320 Mesaj

G?nderilme tarihi - 01/04/2005 :  13:57:14  Mesaj?n sahibinin ?yelik bilgilerini g?r?nt?le
bırak yedikleri kadar yesinler. bazen de hiç yemedikleri oluyor. benim annem mesela herkesten gizli habire yem veriyor. onun miktarını sen de ayarlayabilirsin. yani boyuna posuna bakıp yemin miktarı belli oluyor zaten. şişko bir kaplumbağa da pek görmedim aslında. ancak kaplumbağalar da ishal veya kabız olabilirler. "kaplumbağa hastalıkları sitesi" başlığı altında bir yazı gönderdim, incele istersen. A vitaminin sakın fazla verme. zehirleniyorlar ve ölümler gerçekleşiyor. d3 vitamini en çok ihtiyaç duyduklarından= güneş. bak ton balığı aklıma gelmemişti...ben de deneyeyim.
Go to Top of Page

fener38
Deneyimli Katılımcı

367 Mesaj

G?nderilme tarihi - 06/04/2005 :  23:51:00  Mesaj?n sahibinin ?yelik bilgilerini g?r?nt?le
Hamsi,Sardalya bütün olarak verebilirsin.Konserve türü balık hiç denemedim ama yiyeceklerine eminim
Go to Top of Page

vtaylan
Üye

3 Mesaj

G?nderilme tarihi - 10/04/2005 :  01:08:23  Mesaj?n sahibinin ?yelik bilgilerini g?r?nt?le
momo şişman kablumbağa resmi istersen gönderebilirim benim tosbağa kabuğunun içine giremiyor bir hata yapıp yemi önünden eksik etmedim şimdi kabuğuna çekilemiyor düzenli diyete başlattım tosbağayı ama bakalım nasıl olacak formuna geri dönecekmi merak ediyorum....
Go to Top of Page

momo
Deneyimli Katılımcı

320 Mesaj

G?nderilme tarihi - 10/04/2005 :  16:52:54  Mesaj?n sahibinin ?yelik bilgilerini g?r?nt?le
haklısın tabi... dikkat edelim arkadaşlar resmi de gönder görelim de ona göre besleyelim.
Go to Top of Page

fener38
Deneyimli Katılımcı

367 Mesaj

G?nderilme tarihi - 10/04/2005 :  20:41:18  Mesaj?n sahibinin ?yelik bilgilerini g?r?nt?le
İlginç
Go to Top of Page

fener38
Deneyimli Katılımcı

367 Mesaj

G?nderilme tarihi - 11/04/2005 :  11:50:59  Mesaj?n sahibinin ?yelik bilgilerini g?r?nt?le
Harici olarak verilebilecek vitamin ilacı bilen varmıBen hep doğal vitaminli yiyecekler kullandım yinede bulunsun
Go to Top of Page

homogenic
Yeni Katılımcı

14 Mesaj

G?nderilme tarihi - 12/04/2005 :  15:16:34  Mesaj?n sahibinin ?yelik bilgilerini g?r?nt?le
sera diye bir markanın reptilin diye bir vitamini var, benimkiler seviyo galiba tadını ilk önce onu damlattığım yemleri yiyolar
Go to Top of Page

fener38
Deneyimli Katılımcı

367 Mesaj

G?nderilme tarihi - 13/04/2005 :  00:47:52  Mesaj?n sahibinin ?yelik bilgilerini g?r?nt?le
Teşekkür ederim
Go to Top of Page

momo
Deneyimli Katılımcı

320 Mesaj

G?nderilme tarihi - 13/04/2005 :  11:25:41  Mesaj?n sahibinin ?yelik bilgilerini g?r?nt?le
ya ben de yazacam da hep unutuyom ya...ama zaten sevmiyorlar aynı supradyn gibi kokuyor. hayatta sevmiyorlar. bir tanesi biraz az yemeye başladı zaten... yakın takibe aldım. bu arada fener, dediğin doğru. lambayı açtım 100 w, kayaya doğrulttum. ikisin birbirini ite kaka üstünde keyif yapacam diye tırmanıp duruyorlar. havalar da ısındı biraz da ondan heral.
Go to Top of Page

fener38
Deneyimli Katılımcı

367 Mesaj

G?nderilme tarihi - 14/04/2005 :  00:07:05  Mesaj?n sahibinin ?yelik bilgilerini g?r?nt?le
Işık ve ısıyı çok seviyorlar.Havalar ısında nasıl olsa büyükce bir leğenin içinde(içine suda koyacaksın)balkonda yada bahçede neticede dışarda bir yerde 2-3 saat keyif yaptıracaksın
Go to Top of Page

momo
Deneyimli Katılımcı

320 Mesaj

G?nderilme tarihi - 14/04/2005 :  11:03:19  Mesaj?n sahibinin ?yelik bilgilerini g?r?nt?le
valla ben bile leğene su doldurup balkonda keyif yapabilirim şu an(sığsam içine...)
Go to Top of Page

fener38
Deneyimli Katılımcı

367 Mesaj

G?nderilme tarihi - 16/04/2005 :  22:34:00  Mesaj?n sahibinin ?yelik bilgilerini g?r?nt?le
kaplumbağalarınıda al yanına bir leğen bulmak o kadar zormu momo..Dostum ben sana traktör şamreli göndereyim altına lastik yapıştır al sana beraber girebileceğiniz havuz
Go to Top of Page
Page: of 2 Ba?l?k  
Next Page
 Forum Locked
 Mesaj? Yazd?r
Jump To:
www.hepsievcil.com © hepsievcil.com Go To Top Of Page