Web Analytics
www.hepsievcil.com
Görüntülenmekte olan forumlar 2001 - 2005 yılları arası yayında olan forumuna ait mesajlarıdır
Yeni forumlarımıza http://www.hepsievcil.com/forums/ adresinden ulaşabilirsiniz.
www.hepsievcil.com
Anasayfa | Üye Ol | Aktif Başlıklar | Üyeler | Arama | SSS
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni Hatırla
Şifrenizi Unuttunuz mu?

All Forums
 KUŞLAR
 Kanaryacılar
 kanarya maması.....!
 Forum Locked
 Mesaj? Yazd?r
Yazan Ba?l?k  

Ahmet_Senel
Deneyimli Katılımcı

82 Mesaj

G?nderilme tarihi - 01/05/2005 :  20:54:20  Mesaj?n sahibinin ?yelik bilgilerini g?r?nt?le
mrh arkadaslar yıllardır kanarya mamasını kenmdim yapardım yumurta irmik bisküvi mamaları gibi bunların tabi ayvruları ishal yapma durumu söz konusu olabiliyordu daha sonra hazır mamaları denedim ve bunların bir çok atık yapıldıgı birşekilde ortada dikkat ederseniz kuşlar zaten bu mamaların yarısını döküyor daha sonra tecrubeli abilerimizin tarifleri ile kek mamalar hazırlamaya başladım.Bu sene yeni bir şey denedim ülkerin 12 vitaminli bebe maması kuşların gelişiminde büyük rol oynayan özel kalsiyum fosfor_çinko demir minarellerini ihtiva eden bu mamayı yumurta sarısı ile karıştırarak vermeye başladım ve harika neticeler aldım kuşlar bu mamayı çok seviyorlar ve hiç dökmeden hepsini yiyorlar ve yavrular harika maddi açıdan da hazır mamalar la aynı fiyata geliyor denemek isteyen arkadaslara tavsiye ederim.
Herkese bol yavrulu bir sene diliyorum
2005 SEZON YAVRULARIMIN RESİMLERİNİ WEB SAYFSINDAN BAKABİLİRSİNİZ.
http://www.kanaryabahcesi.com.tr.tc (msn) ahmetsenel@mynet.com

Ahmet_Senel
Deneyimli Katılımcı

82 Mesaj

G?nderilme tarihi - 01/05/2005 :  23:29:14  Mesaj?n sahibinin ?yelik bilgilerini g?r?nt?le
bu arada bu konuda tecrubelerini anlatacak arkadaslar buraya yazarsa ortak faydalanırız diye düşünüyorum
Go to Top of Page

adotepe
Aktif Katılımcı

25 Mesaj

G?nderilme tarihi - 01/05/2005 :  23:43:37  Mesaj?n sahibinin ?yelik bilgilerini g?r?nt?le
Ahmet slmlar,nasılsın,ben Arı 7 vitaminli kullanıyorum,bende memnunum,sonuçlar iyi ama senin kullandığınıda alayım,merak ettim...
Go to Top of Page

Ahmet_Senel
Deneyimli Katılımcı

82 Mesaj

G?nderilme tarihi - 02/05/2005 :  17:11:53  Mesaj?n sahibinin ?yelik bilgilerini g?r?nt?le
sayın adotepe kullandıkdan sonra bilgi verirseniz sevinrim sizinde düşüncenizi almak isterim
Go to Top of Page

norwich
Aktif Katılımcı

26 Mesaj

G?nderilme tarihi - 03/05/2005 :  14:59:16  Mesaj?n sahibinin ?yelik bilgilerini g?r?nt?le
ahmet yaptığın mamayı bizlerde denemiştik fakat oranlarını iyi ayarlayamadığın zaman kuşların eşe çok çabuk gelip yavru ve yumurtalarını bırakabiliyor.bence hazır mama kullanman daha iyi olur kuşlarına yiyebileceği kadar mama koyarsan artmaz.sana bazı mama fiyatlarını vereyim değermi sen düşün cede kilo 6 milyon raff kilo 5 milyon bilezikçi muratın maması kilo 4 milyon.bence cede kullan farkı gör.
Go to Top of Page

Ahmet_Senel
Deneyimli Katılımcı

82 Mesaj

G?nderilme tarihi - 03/05/2005 :  15:21:53  Mesaj?n sahibinin ?yelik bilgilerini g?r?nt?le
ben ceda kullandım onunda diğer mamalardan pek farkı yok kuşların mamlıkda mam bırakmıyor yemedikelri için döküyorlar sevmiyorlar yani ben kullanıyorum ve sıkıntı çekmiyorum suan bence gayet iyi ..her yönden de daha faydalı özellikle yavrular için.
Go to Top of Page
  Ba?l?k  
 Forum Locked
 Mesaj? Yazd?r
Jump To:
www.hepsievcil.com © hepsievcil.com Go To Top Of Page