Web Analytics
www.hepsievcil.com
Görüntülenmekte olan forumlar 2001 - 2005 yılları arası yayında olan forumuna ait mesajlarıdır
Yeni forumlarımıza http://www.hepsievcil.com/forums/ adresinden ulaşabilirsiniz.
www.hepsievcil.com
Anasayfa | Üye Ol | Aktif Başlıklar | Üyeler | Arama | SSS
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni Hatırla
Şifrenizi Unuttunuz mu?

All Forums
 KUŞLAR
 Kuş arayanlar
 SATILIK KANARYA VE YAVRU MUHABBET
 Forum Locked
 Mesaj? Yazd?r
Yazan Ba?l?k  

OnayKoduBekleniyor
Deneyimli Katılımcı

109 Mesaj

G?nderilme tarihi - 20/12/2003 :  02:16:46  Mesaj?n sahibinin ?yelik bilgilerini g?r?nt?le
YERLİ VE GLOSTER KANARYA YAVRU MUHABBET KUSLARI HEPSİ SAGLIKLI EGİTİME YATKINLAR.0542 7643776

ozerdemg
Aktif Katılımcı

29 Mesaj

G?nderilme tarihi - 20/12/2003 :  12:58:53  Mesaj?n sahibinin ?yelik bilgilerini g?r?nt?le
Hangi şehirdesiniz... Fiyatları nasıl...Resimleri var mı?
Adanadayım ulaştırmanız mümkün olur mu
ozerdemg@yahoo.com
Go to Top of Page

OnayKoduBekleniyor
Deneyimli Katılımcı

109 Mesaj

G?nderilme tarihi - 24/12/2003 :  20:06:15  Mesaj?n sahibinin ?yelik bilgilerini g?r?nt?le
maltalar 20 -gloster 35 -muhabbet 10 -hint bülbülü 7500 -güvercin 10 milyondan yüz milyona kadar kuşuna göre degişiyor.telefon acarsan yardımcı olurum.
Go to Top of Page

ozerdemg
Aktif Katılımcı

29 Mesaj

G?nderilme tarihi - 26/12/2003 :  22:37:49  Mesaj?n sahibinin ?yelik bilgilerini g?r?nt?le
glosterlerden bir çift almak isterim fiyatlar çift üzerinden değil tabi...adanadayım gerçi çok uzak değil...
Go to Top of Page

OnayKoduBekleniyor
Deneyimli Katılımcı

109 Mesaj

G?nderilme tarihi - 28/12/2003 :  09:25:19  Mesaj?n sahibinin ?yelik bilgilerini g?r?nt?le
quote:
Mesajın sahibi ozerdemg

glosterlerden bir çift almak isterim fiyatlar çift üzerinden değil tabi...adanadayım gerçi çok uzak değil...

BANA TELEFONLA ULAŞIP ADRESİNİ VERİRSEN SANA BİR ÇİFT GÖNDERİRİM 0542 764 3776
Go to Top of Page

ozerdemg
Aktif Katılımcı

29 Mesaj

G?nderilme tarihi - 30/12/2003 :  00:15:04  Mesaj?n sahibinin ?yelik bilgilerini g?r?nt?le
quote:
Mesajın sahibi ANGARALIM06

quote:
Mesajın sahibi ozerdemg

Merhaba Tekrar ya benim asıl merak ettiğim nasıl güvenebileceğim hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum....Adanaya nasıl ulaşacak ve geçekten iyi bir kanarya sever olmak istiyorum ,önerilerine de ihtiyacım olacak tabi...saygılar...
ozerdemg@yahoo.com
Go to Top of Page

ozerdemg
Aktif Katılımcı

29 Mesaj

G?nderilme tarihi - 30/12/2003 :  00:15:12  Mesaj?n sahibinin ?yelik bilgilerini g?r?nt?le
quote:

quote:
Mesajın sahibi ozerdemg

Merhaba Tekrar ya benim asıl merak ettiğim nasıl güvenebileceğim hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum....Adanaya nasıl ulaşacak ve geçekten iyi bir kanarya sever olmak istiyorum ,önerilerine de ihtiyacım olacak tabi...saygılar...
ozerdemg@yahoo.com
Go to Top of Page

ozerdemg
Aktif Katılımcı

29 Mesaj

G?nderilme tarihi - 30/12/2003 :  00:19:34  Mesaj?n sahibinin ?yelik bilgilerini g?r?nt?le
quote:

quote:
Mesajın sahibi ozerdemg

Bide fiyat mı arttırdın 35 milyon tekine yazmışsın da

saygılar
Go to Top of Page

OnayKoduBekleniyor
Deneyimli Katılımcı

109 Mesaj

G?nderilme tarihi - 03/01/2004 :  01:50:08  Mesaj?n sahibinin ?yelik bilgilerini g?r?nt?le
quote:
Mesajın sahibi ozerdemg

quote:

quote:
Mesajın sahibi ozerdemg

saygılar

ARKADAŞIM FİYATLAR ZATEN TEK FİYATI VEDE TOPTAN FİYATIDIR.SEN GLOSTER KANARYAYI HEMDE ÇİFTİNİ 35 MİLYONA ALMAYI DÜŞÜNÜYORSUN EGER TEK KUŞ ALACAKSAN FİYATI ELLİ MİLYON BENİM YAZDIKLARIM TOPTAN FİYATIDIR.GÜVEN MESELESİNE GELİNCE HAKLISIN BU DEVİRDE KİMSEYE GÜVENİLMİYOR ORTALIK ÇOK KÖTÜ AMA SENİN ALACAN BİRTEK KUŞ BUNUN İÇİN GÜVENSİZLE KAPILMA BEN ZATEN BÖYLE BİRŞEY YAPMAMDA YAPACAK BİRİSİNİDE TANIMIYORUM.GÖNDERME MESELESİNE GELELİM TAŞIMA KAFESLERİYLE OTOBÜSE VERİRİM KALKIŞ SAATİ TAHMİNİ VARIŞ SAATİ ARACIN PLAKASI SEN ORDA KARŞILAR ALIRSIN ŞİMDİYE KADAR BU YOLLA 350 KUŞ YOLLADIM ALLAHA ŞÜKÜR BİR SORUN ÇIKMADI.
Go to Top of Page

ozerdemg
Aktif Katılımcı

29 Mesaj

G?nderilme tarihi - 03/01/2004 :  15:17:16  Mesaj?n sahibinin ?yelik bilgilerini g?r?nt?le
quote:

quote:
Mesajın sahibi ozerdemg

quote:

quote:
Mesajın sahibi ozerdemg

saygılar
Merhaba...
Tabi almak istersem güvenmemek gibi bir lüksüm çok olmaz,deneme amaçlı o zaman senden bir çift almak isterim glosterden,ayrıca bana maililme de biraz daha fazla glosterle ilgili bilgi gönderirsen sevinirim...Fiyatlar konusunda tekrar bilgilendirirmisin...Ayrıca memnun kalırsam daha fazla alacam ve arkadaşlarım da istiyor...Burada cins kanaryaya çabuk ulaşamıyoruz...Yardım ve bilgilerini bekliyorum...Sanırım 1-2 hafta içinde alacam...Glosterleri yanlız bu sezon üretmek de istiyorum bu kanuda da yardımın gerekiyor sanırım bu sitenin anlamı da bu yani yardımlaşmak ...Saygılar...
ozerdemg@yahoo.com

ARKADAŞIM FİYATLAR ZATEN TEK FİYATI VEDE TOPTAN FİYATIDIR.SEN GLOSTER KANARYAYI HEMDE ÇİFTİNİ 35 MİLYONA ALMAYI DÜŞÜNÜYORSUN EGER TEK KUŞ ALACAKSAN FİYATI ELLİ MİLYON BENİM YAZDIKLARIM TOPTAN FİYATIDIR.GÜVEN MESELESİNE GELİNCE HAKLISIN BU DEVİRDE KİMSEYE GÜVENİLMİYOR ORTALIK ÇOK KÖTÜ AMA SENİN ALACAN BİRTEK KUŞ BUNUN İÇİN GÜVENSİZLE KAPILMA BEN ZATEN BÖYLE BİRŞEY YAPMAMDA YAPACAK BİRİSİNİDE TANIMIYORUM.GÖNDERME MESELESİNE GELELİM TAŞIMA KAFESLERİYLE OTOBÜSE VERİRİM KALKIŞ SAATİ TAHMİNİ VARIŞ SAATİ ARACIN PLAKASI SEN ORDA KARŞILAR ALIRSIN ŞİMDİYE KADAR BU YOLLA 350 KUŞ YOLLADIM ALLAHA ŞÜKÜR BİR SORUN ÇIKMADI.

Go to Top of Page

kaptan4781
Yeni Katılımcı

14 Mesaj

G?nderilme tarihi - 29/06/2004 :  21:02:53  Mesaj?n sahibinin ?yelik bilgilerini g?r?nt?le
Muhabbet kuş fiyatlarına ne diyorsun toptan alabilirim.
bsinal@hotmailturk.com
Go to Top of Page

pashazaade
Deneyimli Katılımcı

87 Mesaj

G?nderilme tarihi - 06/07/2004 :  06:04:32  Mesaj?n sahibinin ?yelik bilgilerini g?r?nt?le
EGER ELINIZDE ÖTEN KANARYA VARSA VE FIYATI FAZLA YUKSEK DEGILSE, ALMAK ISTERIM pashazaade@yahoo.com 0532 552 96 81 YANLIS ANLAMADIYSAM ANKARADASINIZ DEGILMI??
Go to Top of Page

kaanhan61
Deneyimli Katılımcı

108 Mesaj

G?nderilme tarihi - 09/07/2004 :  11:18:10  Mesaj?n sahibinin ?yelik bilgilerini g?r?nt?le
angaralı kardeş her nekadar pazarlıklarımız da anlaşamasakta elinde secereli roller varmı
artık istanbulin sormuyorum sende olacağını sanmıyorum
son seçenek manilua olabilir varsa her birini çift fiyatlarını alabilirmiyim
Go to Top of Page
  Ba?l?k  
 Forum Locked
 Mesaj? Yazd?r
Jump To:
www.hepsievcil.com © hepsievcil.com Go To Top Of Page