Web Analytics
www.hepsievcil.com
Görüntülenmekte olan forumlar 2001 - 2005 yılları arası yayında olan forumuna ait mesajlarıdır
Yeni forumlarımıza http://www.hepsievcil.com/forums/ adresinden ulaşabilirsiniz.
www.hepsievcil.com
Anasayfa | Üye Ol | Aktif Başlıklar | Üyeler | Arama | SSS
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni Hatırla
Şifrenizi Unuttunuz mu?

All Forums
 Ve DİĞERLERİ ...
 Tavşan
 büyümeyen tavşan varmı?
 Forum Locked
 Mesaj? Yazd?r
Yazan Ba?l?k  

eylulkizil
Üye

3 Mesaj

G?nderilme tarihi - 29/05/2004 :  21:22:58  Mesaj?n sahibinin ?yelik bilgilerini g?r?nt?le
büyümeyen tavşan varmıdır?

UyeIptal
Deneyimli Katılımcı

42 Mesaj

G?nderilme tarihi - 03/06/2004 :  16:51:24  Mesaj?n sahibinin ?yelik bilgilerini g?r?nt?le
benim bildiğim kadarıyla var.bende bir tane almak istiyorum.ama bazı satıcılar büyümeyen tavşan diye normal tavşan da verebiliyor.dikkat etmen lazım.
Go to Top of Page

gabriel
Deneyimli Katılımcı

103 Mesaj

G?nderilme tarihi - 07/06/2004 :  00:35:17  Mesaj?n sahibinin ?yelik bilgilerini g?r?nt?le
ya sürüngen formunda yazmıştım yine yazıyorum. hayır büyümeyen tavşan cinsi yok. küçük tavşan türünde bir şey beslemek istiyorsan hamster tarzında veya sincap vs besle. büyüdükleri zaman bahçeli evde bile sorun oluyor tavşana bakması. ben de şansımı deneyip ank.da minyatür bir tavşan aldım ama hayvan iki ayda kocaman oldu. kemirmedik kablo, ahşap, duvar bırakmadı. önüne gelen yere çişini yaptı. inan baş edemedim ve hayvanat bahçesine evlatlık verdim. tabi çok üzüldüm.
Go to Top of Page

aurora234
Üye

4 Mesaj

G?nderilme tarihi - 19/08/2004 :  19:19:09  Mesaj?n sahibinin ?yelik bilgilerini g?r?nt?le
gabriel tawşanını nereye verdin,ben de zor bakıyorum:(hangi hayvanat bahçesi söylermisin
Go to Top of Page

wolf_alone476
Yeni Katılımcı

10 Mesaj

G?nderilme tarihi - 20/09/2004 :  21:43:11  Mesaj?n sahibinin ?yelik bilgilerini g?r?nt?le
dostum slm.büyümeyen öküz var.inanmassan aynaya bak.
Go to Top of Page

şilacık
Deneyimli Katılımcı

594 Mesaj

G?nderilme tarihi - 21/09/2004 :  20:58:59  Mesaj?n sahibinin ?yelik bilgilerini g?r?nt?le
Sevgili ve saygılı(burası olmadı ama neyse)wolf_alone476
bence sen git başka bir siteye üye ol.Burada senin işin yok
Go to Top of Page

ilavus
Üye

4 Mesaj

G?nderilme tarihi - 13/11/2004 :  22:43:26  Mesaj?n sahibinin ?yelik bilgilerini g?r?nt?le
wolf_alone476 burası evcil hayvanlarla ilgilenen insanların bilgi alışverişi yaptığı bir platform.Tabi ki biz insanlar olarak evcil dostlarımızla duygusal bir bağ içerisindeyiz,ama onlardan biri ile böyle bir ortamda karşılaşacak olmamız şaşırtıcı idi.Sana tavsiyem biraz daha Evcilleşmen... Hani,daha iyi kontak kurabiliriz...

Yardım istersen eğitimci arkadaşlar gönüllü sana yardımcı olacaktır,her ne kadar düşünemesen de bilgisayar kullanmayı az çok bilen ender bir türsün...

Bu arada Türün Ne idi???
Go to Top of Page

kutbi
Deneyimli Katılımcı

77 Mesaj

G?nderilme tarihi - 18/11/2004 :  14:01:34  Mesaj?n sahibinin ?yelik bilgilerini g?r?nt?le
Merhabalar, büyümeyen tavşanlarla ilgili bilgi isteyen mesajı yeni gördüğüm için soruyorum: Hala bu konuyla ilgilenen var mı? Uzuzn bir yazı konusu olduğu için boşuna uğraşmamak için... Selamlar.
Go to Top of Page

boccuk1
İlgili Katılımcı

36 Mesaj

G?nderilme tarihi - 19/11/2004 :  17:09:47  Mesaj?n sahibinin ?yelik bilgilerini g?r?nt?le
Evet ben ilgileniyorum.
teşekkürler
Go to Top of Page

şilacık
Deneyimli Katılımcı

594 Mesaj

G?nderilme tarihi - 20/11/2004 :  19:40:44  Mesaj?n sahibinin ?yelik bilgilerini g?r?nt?le
ben de.yazarsanız çook sevinirim..
Go to Top of Page

kutbi
Deneyimli Katılımcı

77 Mesaj

G?nderilme tarihi - 23/11/2004 :  16:31:49  Mesaj?n sahibinin ?yelik bilgilerini g?r?nt?le
TAVSANLAR HAKKINDA GENEL BİLGİLER başlığı altında bir yazı yazdım. Büyümeyen tavşanlar ve diğer konular hakkında oradan bilgi sahibi olabilirsiniz. Yine de aklınıza takılan başka şeyler olursa memnuniyetle yanıtlarım. Selamlar.
Go to Top of Page
  Ba?l?k  
 Forum Locked
 Mesaj? Yazd?r
Jump To:
www.hepsievcil.com © hepsievcil.com Go To Top Of Page