Web Analytics
www.hepsievcil.com
Görüntülenmekte olan forumlar 2001 - 2005 yılları arası yayında olan forumuna ait mesajlarıdır
Yeni forumlarımıza http://www.hepsievcil.com/forums/ adresinden ulaşabilirsiniz.
www.hepsievcil.com
Anasayfa | Üye Ol | Aktif Başlıklar | Üyeler | Arama | SSS
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni Hatırla
Şifrenizi Unuttunuz mu?

All Forums
 KUŞLAR
 Kuş verenler
 MUHABBET KUŞU ÜRETİM ÇİFTLİĞİ
 Forum Locked
 Mesaj? Yazd?r
Yazan Ba?l?k  

hikmet
Deneyimli Katılımcı

160 Mesaj

G?nderilme tarihi - 16/05/2003 :  13:00:46  Mesaj?n sahibinin ?yelik bilgilerini g?r?nt?le
DEĞERLİ SİTE ZİYARETÇİLERİ.KONU HAKKINDA MESAJLARINIZI LÜTFEN GENEL BÖLÜMDE BULUNAN MUHABBET KUŞU ÜRETİM ÇİFTLİĞİ BAŞLIKLI MESAJIMA YAZINIZ VEYA KISA YOLDAN AŞAĞIDAKİ MAVİ YAZIYI TIKLAYINIZ İSTEDİĞİM YERE ULAŞMANIZ İÇİN YETERLİ OLUR.SAYGILARIMLA
HİKMET TOPAL
http://www.hepsievcil.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=1534

Edited by - hikmet on 22/06/2003 23:30:29

angel
Deneyimli Katılımcı

73 Mesaj

G?nderilme tarihi - 17/05/2003 :  09:25:49  Mesaj?n sahibinin ?yelik bilgilerini g?r?nt?le
meraba hikmet bey
benim iki tane muhab. kusum var ama anlasamiyolar simdi onlari ayni kafese koydum arasira gagalariyla kavga ediyolar acaba bi kaç hafta böyle kalsalar alisirlarmi?? (disi 13 aylik, erkek 5 aylik) bide arasira disi durup dururken bagiriyo neden?? lütfen sorularima cevap verin plssss
ya acaba ben size disiyle erkegi versem siz bana bi çift verseniz üstüne de para versem lütfen teklifimi kabul edin lütfen kuslarimin ikiside bomba gibi çok sagliklilar
sizin çiftliginiz tam olarak nerde acaba ???

Edited by - angel on 17/05/2003 16:22:21
Go to Top of Page

hikmet
Deneyimli Katılımcı

160 Mesaj

G?nderilme tarihi - 20/05/2003 :  16:07:43  Mesaj?n sahibinin ?yelik bilgilerini g?r?nt?le
SANA BİR ÇİFT VERİRİM.AMA ÇİFTLERİ BİRİNCİ TERCİH UÇAKLA
GÖNDERİRİM.iKİNCİ TERCİH KUŞUN BESLEDİĞİ YAVRULARI DİJİTAL MAKİNAYLA FOTOĞRAFLARIM YANİ KUŞLARIN ÜRETKEN OLDUKLARINI SANA İSPATLADIKTAN SONRA VERİRİM.bU ŞARTLARDA SENİN KUŞLARI ALIP BENDEKİ KUŞLARI SANA GÖNDERİRİM.üZERİNE 50 MİLYON İSTERİM.SANA VERECEĞİM KUŞUN ALTINTA KALAN SON YAVRUYUDA SANA GÖNDEREBİLİRİM.YANİ DİYELİMKİ KUŞ 4 YAVRU YAPMIŞ BUNLARDAN ÜÇÜ KUTUDAN ÇIKAR VE SONUNCU ÇIKMADAN ÖNCE SANA YAVRUYLA BERABER SANA GÖNDERİRİM.bUNUN KARŞILIĞINDA SEN KUŞLARINI BANA VERİR VE ÜZERİNE 50 MİLYON VERİRSİN.BUNUN İÇİN NERDE İKAMET ETTİĞİNİ BANA YAZ OLURMU
quote:
Mesajın sahibi angel

meraba hikmet bey
benim iki tane muhab. kusum var ama anlasamiyolar simdi onlari ayni kafese koydum arasira gagalariyla kavga ediyolar acaba bi kaç hafta böyle kalsalar alisirlarmi?? (disi 13 aylik, erkek 5 aylik) bide arasira disi durup dururken bagiriyo neden?? lütfen sorularima cevap verin plssss
ya acaba ben size disiyle erkegi versem siz bana bi çift verseniz üstüne de para versem lütfen teklifimi kabul edin lütfen kuslarimin ikiside bomba gibi çok sagliklilar
sizin çiftliginiz tam olarak nerde acaba ???

Go to Top of Page

KUŞÇU
Yeni Katılımcı

16 Mesaj

G?nderilme tarihi - 21/05/2003 :  11:24:03  Mesaj?n sahibinin ?yelik bilgilerini g?r?nt?le
mrb hikmet bey..ben istanbul üsküdarda ikamet etmekteyim..benim de aklımda uzun süredir bir üretinm hane oluşturmak var..eğer olursa bunu ticarete de dökmek isterim.bana bunun için yardımcı olursanız çok memnun olurum?az çok araştırma yapıyorum..bu işi tek başıma yapıcam..sizden istediğim fikir vermeniz..sizce bu işe girmelimiyim?karlı çıkarmıyım?piyasa nasıl?ürettiğim kuşlar elimde kalırmı;?birde şuanda bulunan pazar ne durumda..?vede ilk etapta kaç çiftle başlamalıyım..öncelikle normal muhabbetler yani ingiliz falanla başlamak istiyorum..maliyet açısındn.jumbolar ilk etapta ağır gelebilir?şimdiden teşekkür eder saygılarımı sunarım..
murat çölcü

istanbul
Go to Top of Page

hikmet
Deneyimli Katılımcı

160 Mesaj

G?nderilme tarihi - 22/05/2003 :  23:14:16  Mesaj?n sahibinin ?yelik bilgilerini g?r?nt?le
evet isabetli bir karar almış olursunuz.ben çiftliğimi 30 çifte çıkarınca çiftliğim kar etmeye başlamıştı ondan evveli zarar.Çünkü 30 çiftin aylık getirisi 350-400 milyondu.ama şuda var kuşları en düşük verimden hesaplarsak bu rakam çıkıyor.Ama benim üretimhenede yıllardır en kaliteli ve en iyi anaçların en iyi yavruları bende kalıyor ve sonra bende yavruluyor.Şimdi çok kaliteli ve çok verimliler.Ama ilk etapta dışardan kuş topladınmı istersen 100 kuş al ortalama aylık alacağın yavru sayısı 1 veya iki olur çünkü bazıları yavru beslemez zayıf bakar genleri kötüdür.Ama benim işletmeden yılların seleksiyonuna uğramış çok kaliteli kuşlardan alırsan ödediğin parayı çıkarma hesabını kendin yap.Bu işte zara yok çok kar var

quote:
Mesajın sahibi KUŞÇU

mrb hikmet bey..ben istanbul üsküdarda ikamet etmekteyim..benim de aklımda uzun süredir bir üretinm hane oluşturmak var..eğer olursa bunu ticarete de dökmek isterim.bana bunun için yardımcı olursanız çok memnun olurum?az çok araştırma yapıyorum..bu işi tek başıma yapıcam..sizden istediğim fikir vermeniz..sizce bu işe girmelimiyim?karlı çıkarmıyım?piyasa nasıl?ürettiğim kuşlar elimde kalırmı;?birde şuanda bulunan pazar ne durumda..?vede ilk etapta kaç çiftle başlamalıyım..öncelikle normal muhabbetler yani ingiliz falanla başlamak istiyorum..maliyet açısındn.jumbolar ilk etapta ağır gelebilir?şimdiden teşekkür eder saygılarımı sunarım..
murat çölcü

istanbul

Go to Top of Page

eminem
İlgili Katılımcı

31 Mesaj

G?nderilme tarihi - 20/06/2003 :  00:51:21  Mesaj?n sahibinin ?yelik bilgilerini g?r?nt?le
hikmet bey siz nerede ikamet ediyorsunuz benimde sorunum var ama
kuşlarımı görmenizi isterim.muhabbet kuşlarım çiftleşmiyor sebebi
için sizinle şahsen görüşmek isterim.ben istanbul ümraniyede ikamet
etmekteyim.selamlar
Go to Top of Page

hikmet
Deneyimli Katılımcı

160 Mesaj

G?nderilme tarihi - 22/06/2003 :  23:24:24  Mesaj?n sahibinin ?yelik bilgilerini g?r?nt?le
ikamet yerim diyarbakır.Üzgünüm yüz yüze şimdilik görüşemeyiz.Tabi kesin konuşmamak lazım.Ne zaman ne imkanlara sahip olacağımızı bilemeyiz.Ama yolunuz Diyarbakıra veya benim yolum istanbula düşerse olur tabi.Ancak kuşlarınızla ilgili bazı terapi yöntemlerini uygulayarak Çiftleşmelerini MAXİMUM İHTİMALLE sağlayabiliriz.
SAYGILARIMLA
HİKMET TOPAL

Edited by - hikmet on 23/06/2003 07:58:54
Go to Top of Page

eminem
İlgili Katılımcı

31 Mesaj

G?nderilme tarihi - 23/06/2003 :  23:48:13  Mesaj?n sahibinin ?yelik bilgilerini g?r?nt?le
merhaba kuşlarla terabi nasıl oluyor.bana yardımcı olursanız sevinirim.
quote:
Mesajın sahibi hikmet

ikamet yerim diyarbakır.Üzgünüm yüz yüze şimdilik görüşemeyiz.Tabi kesin konuşmamak lazım.Ne zaman ne imkanlara sahip olacağımızı bilemeyiz.Ama yolunuz Diyarbakıra veya benim yolum istanbula düşerse olur tabi.Ancak kuşlarınızla ilgili bazı terapi yöntemlerini uygulayarak Çiftleşmelerini MAXİMUM İHTİMALLE sağlayabiliriz.
SAYGILARIMLA
HİKMET TOPAL

Go to Top of Page

hikmet
Deneyimli Katılımcı

160 Mesaj

G?nderilme tarihi - 28/06/2003 :  22:10:44  Mesaj?n sahibinin ?yelik bilgilerini g?r?nt?le
quote:
Mesajın sahibi eminem

merhaba kuşlarla terabi nasıl oluyor.bana yardımcı olursanız sevinirim.
quote:

terapi dediğimiz olay herşeyin dışına yani besleme, dizayn, imkan bunların da dışında kuşların çiftleşmesini sağlamak için yapmış olduğumuz psikolojik bir uygulamadır.Burada kuşların 60 günde bir çiftleşme zamanına geldiğini bilerek uyguladığım bana özgü bir uygulamadır.Başarı bence yüksektir.Bunun için arayabilirsiniz.

05427280403
HİKMET TOPAL
Saygılarımla

Go to Top of Page

yalovali
Deneyimli Katılımcı

113 Mesaj

G?nderilme tarihi - 27/11/2003 :  14:05:19  Mesaj?n sahibinin ?yelik bilgilerini g?r?nt?le
selamun aleyküm hikmet kardeş ben yalovada üreticilik yapıyorum fakat burada damızlık sorunumuz var bana kullanılmamış damızlık gönderirmisin yaklaşık 30 çifte ihtiyacım var ve makul bir fiyat verirseniz bu alışveriş gerçekleşir ve mümkünse ( mail ) adresime gönderirseniz sevinirim (fiyatın teşhir edlmemesi için)görüşmek üzere yalnız garantili damızlıklar istiyorum.
Go to Top of Page

yalovali
Deneyimli Katılımcı

113 Mesaj

G?nderilme tarihi - 27/11/2003 :  14:42:15  Mesaj?n sahibinin ?yelik bilgilerini g?r?nt?le
selam benyalovadan hakan muhabbet üretimi yapıyorum fakat şu an toplama kuşlarla yaptığım üretimden pek verim alamıyorum sıfır ve hazır damızlıklar arıyorum ilgilenenlerin mesajlarını bekliyorum şimdiden teşekkürler
Go to Top of Page

hikmet
Deneyimli Katılımcı

160 Mesaj

G?nderilme tarihi - 31/01/2004 :  21:53:34  Mesaj?n sahibinin ?yelik bilgilerini g?r?nt?le
garantili damızlık satışını yaparım.Kuşları senin göünün önunde bir araya bırakırım kuşlar hemen o dakikada çiftleşirler ve sende alır gidersin.Bunun sana maliyeti çifti 100 milyona olur.Ama normal satış politikamıza uyum gösterirseniz altında yavrularıyla olan damızlıklarımıza komple 50 milyon ödersinzi ve alırsınız.Buna karar verseniz bile sıraya girmeniz lazım.En az bir ay beklemelisiniz

quote:
Mesajın sahibi yalovali

selamun aleyküm hikmet kardeş ben yalovada üreticilik yapıyorum fakat burada damızlık sorunumuz var bana kullanılmamış damızlık gönderirmisin yaklaşık 30 çifte ihtiyacım var ve makul bir fiyat verirseniz bu alışveriş gerçekleşir ve mümkünse ( mail ) adresime gönderirseniz sevinirim (fiyatın teşhir edlmemesi için)görüşmek üzere yalnız garantili damızlıklar istiyorum.

Go to Top of Page

kaptan4781
Yeni Katılımcı

14 Mesaj

G?nderilme tarihi - 12/05/2004 :  03:46:23  Mesaj?n sahibinin ?yelik bilgilerini g?r?nt?le
Slm. Hikmet
Ben Eskişehir'de muhabbet kuşu üretimi yapmak istiyorum.Ufaktan başladık fakat büyütmek istiyorum. Şu anda elimde 10 çift çalışır durunda hayvan var arkadan yetiştirdiğim kuşlarda var.Hazır çiftlere ihtiyacım var.Satış için hazırladığım cd ler var demişsin bu cdlerde 1 adet gönderirsen hayvanlarını görmek istiyorum.Ayrıca açık adresinide gönderirsen çiftliğine gelip seninlede görüşmek istiyorum.E-mail adresine ulaşamadım e-mail yada telefon üzerinden görüşürsek daha iyi olur.
tel. 0543 302 05 57
kaptan4781@eskisehirliyiz.biz
Go to Top of Page

plusman35
Aktif Katılımcı

22 Mesaj

G?nderilme tarihi - 19/07/2004 :  23:43:55  Mesaj?n sahibinin ?yelik bilgilerini g?r?nt?le
Merhaba
Diyarbakırlı arkadaşım Çifti 100 mil damızlk mı??
Espirili birisin valla. ))))))))))
Go to Top of Page

yıldızlar
Deneyimli Katılımcı

115 Mesaj

G?nderilme tarihi - 22/07/2004 :  15:37:57  Mesaj?n sahibinin ?yelik bilgilerini g?r?nt?le
merhaba Hikmet Bey benim bir çift muhabbet kuşum ve bir de sakam var siz sadece muhabbet kuşumu üretiyorsunuz yoksa başka kuşlar da var mı
Go to Top of Page

cengiz
Üye

1 Mesaj

G?nderilme tarihi - 09/08/2004 :  09:09:51  Mesaj?n sahibinin ?yelik bilgilerini g?r?nt?le
HİKMET BEY BENİMDE BİR SORUNUM VAR.MUHABETİMİN GAGASININ YANINDA YARA KABUĞUNA BENZER KANUK OLUŞTU.BU NEDİR?.VE BIDE KIÇ TARAFINDA TÜYLER DÖKÜLMEYE BAŞLADI.
Go to Top of Page
  Ba?l?k  
 Forum Locked
 Mesaj? Yazd?r
Jump To:
www.hepsievcil.com © hepsievcil.com Go To Top Of Page