Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Hamster

Mesaj Ekle

Engellendik..!

Slm arkadaşlar hamsterlar hakkında fazla bir bilgim yok 10 yaşında bir oğlum var ve hamsterlerı çok seviyor bende bir tane almak istedim ancak satıcı hamsterlerın çok şeker fakat aynı zamanda bir o kadar ısırgan olduğunu söyledi ısırmasını geçin inanılmaz derecede mikrop taşıdığını ve fark etmeden ısırılırsak aynı mikrobun bizede bulaşabileceğinden bahsetti ve bizi hamster almaktan vazgeçirdi. siz bu konuda ne diyorsunuz?

img

septempt

18 yıl 8 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben kaç kere ısırıldım gonzales hamsterlar tarafından, hatta arada kanattıkları bile oldu ama öyle hastalığa yakalanmadım. benim bildiklerim sadece pratik işin teorik kısmını veteriner arkadaşlar daha iyi söyleyecektir ama forumlarda bunun pek doğru olmadığını okuduğum zamanlar da oldu

img

zofran

18 yıl 10 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhabalar Çok ıssırgan oldukları abartılmış, ben gonzalesimi alalı 4 ay kadar oldu ve hiç ıssırılmadım, ama onu rahatssız eden arkadaşım birkaçkez ısırıldı:)Dediğim gibi hayvanı peluş oyuncak olarak görüp mıncıkladığınız zaman (rahatsız edilerek) ve aynı şekilde uyandırıldığı zaman ıssırılmak kaçınılmaz olabiliyor.Bilginiz olmadan endişe etmekte haklısınız mikrop, alerji bakımından.Buradan söylenicek olanlar sizin için yeterli olmayabilir.Biz her daim bu şirin hayvanların beslenilmesini tavsiye etmeye hazırız:)) En iyisi hamsterlar hakkında bilgisi olan bir veterinere gidip sormanız olacaktır.

img

zelda

18 yıl 10 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ