Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Tavşan

Mesaj Ekle

bu sefer cvp yazııın

merhaba bikacsey sormak istiorm. birincisi bn tavsanıma genellkle kuru yem maydonoz havuc ve leblebi ile besliorm yaklask 10 aydır. bi sakncası varmı? bide mesela evde fasulye pişiosa onun çiğ halnden fln veriorm. ikincisi tavsanm kafesnde hep aynı yere çiş yapıo ama kafesi buyuk olmasna rağmen çiş yaptığı yern üstüne yatıo. mendille siliim diorm imkanı yok yernde durmuo kacp gidio. bide eskiden kucağımıza gelirdi kendiliğinden şmdi kesnlikle gelmio. acaba kucağa alnca dışarı goturcm diye mi korkuyo bilmiorm kucağıma alnca duruo ama acaip tüy bırakıyor

img

tugba1986

18 yıl 11 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

selamlar tugba.... tavşanına gayet iyi bakıyorsun verdigin yemlerde herhangi bir sakınca yok hep aynı yere çiş ediyorsa bunun sebebi koku yüzündendir o yeri degiştiremezsin ama bir taktik verim sana bir bez ser oraya bezin üstüne işiyecektir bi müddet sonra o bezin yerini değiştir eski yeri güzelce yıka koku olmayacak şekilde o bezi bulup ona işemeye devam etcektir ben böyle kurtuldum :) + tavşanınıda haftada bir ılık suyla yıka üzerinde çiş kokusu olmasın bakteri bit toplar ...tavsanınla sana iyi vakitler dilerim tugba msn adresim [email protected] acil bisiy olursa msn den ulaşabilirsin bana...

img

wolf_alone

18 yıl 11 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ