Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Tavşan

Mesaj Ekle

Oğlum Çinçila İstiyor!..

Selam arkadaşlar. Benim 13 yaşında bir oğlum var ve bugünlerde Çinçila diye tutturdu. Galiba okulda çocuklar konuşurken kafasına takılmış. Bu nedenle bir tane yavru Çinçila almak istiyorum. Aranızda Ankara''da satılık Çinçila yavrusu olan varsa tanışmak ve bu hayvanları görmek istiyorum. Sevgiler..

img

sheyma

18 yıl 7 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Ben değişik şehirlerdeki hayvan dostlarına Çinçilya gönderiyorum zaman zaman. Eğer cep telefonundan bana ulaşırsanız, size Ankara''da Çinçila görebileceğiniz kimseleri tavsiye edebilirim. 0542 6334519 Ayrıca bu şirin hayvanlar hakkında fikir sahibi olmak için http://chincenter.sitemynet.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Orada fiyatları da mevcut. Sincap, Tavşan ve Hamster karışımı olan Çinçila ülkemizde yeni yeni tanınıyor.

img

neky

19 yıl 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

alcan ama sakın büyüdükten sonra vermee çünkü oğlun çok üzülür bende 13 yaşındayım benimde tavşanım vardı ve ailemm geri verdiiii ve benim üzüldüğümü hiç düşünmediler almama bişey demiyolar iyice alıştıktan sonra veriyolar :(

img

pamukveben

18 yıl 8 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Benim de 6. sınıfa giden bir kızım var. Bazen kendi çinçilasını okula götürüyor öğleden sonraları. Arkadaşları "pikaçu" diye seviyorlarmış. İyi bayramlar dileğiyle...

img

suzzi

18 yıl 7 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ