Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Sincap

Mesaj Ekle

Çok özür dilerim ama!

Ya arkadaslar simdi lütfen sordugum soru dısında birsey demeyin diger forumlarda gördügünüz we kızdıgınız gibi bi gelincik sewdası war we ben gercekten acayip istiyorum ama simdi söyle bi düsünürseniz gelincik türkiyedeki gelinciklerden degil.Bu hayvana ferret deniyor,gerci inglizcesi we türkiyede olmayan bir tür ama gercekten cok fazla istiyorum anlatamayacagım derecede we cok iyi bakıcagıma inanıyorum cok arastırdım,bir petshop''ta buldum günlerdir gidiyorum sewiyorum onun için paramı biriktiriyorum ama cok pahalı ve bu yüzden çok canım sıkılıyor,cünkü 2 tane kaldı we bu petshopta 5-6 yıldır bu haywanların gelmesini bekliomuş ve simdi bir daha gelmelerinin cok zor oldugunun sölediler.Ben paramı biriktirene kadar onlar satılacak bile:(Ben kadıköy de kuşcularda cok daha uygun bir fiyata bulabilecegime inanıyorum ama orası cok kötü ya lütfen bu hayvana gercekten iyi bakacagıma inaniyorum ben we sonucta petshoplara getiriliyor ben almasam baskası alacak we o baskası belki iyi bakmıcak..!Bildiginiz uygun fiyata ferret varsa lütfen söyleyin yada bildiginiz yer:(

img

godzilla5

20 yıl 3 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Selam kadıköy yakasında bağdat hayvanat mağazasında var fiyat bilemıorum görmüşdüm beyaz ve kahverengi renkde.

img

yildirimer

19 yıl 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Aslına bakarsanız ben ordan bahsediorum:D yani orda hatta anlastım fiyatı yarı yarıya wericektim ama olmcaık olamaıcak neyse uff almıcam:( cok saolun!!

img

godzilla5

20 yıl 3 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ