Hepsievcil

Kedi Forumları > Ücretsiz Kedi Verenler

Mesaj Ekle

İran kedisi ücretsiz

arkadaşlar 2 aylık olan iran kedimi kendi alerjik sorunlarım yüzünden vermek zorundayım cildinde problem var geçicimi bilmiorum onun dışında sağlıklı bir kedi bembeyaz gözleri kocaman masmavi suratı basık burnuda ufacık ücretsiz veriorum izmir içi olmak zorunda kedim dişidir

img

gümüşüm

18 yıl 11 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

izmirdeyim, evimde bir suru hayvan besliyorum, kedinize bakmayi cok isterim, bu isin kesinlikle ticaretini yapmiyorum, gelip evimide gorebilirsiniz, iyi gunler, lutfen bana ulasin yigit mengioglu [email protected] 0 535 424 99 99

img

nonsleeper

20 yıl 5 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhabalar ben bursada öğrenciyim uzun zamandır iran kedisi arıyorum kedinizi almak isterim bana [email protected] adresinden ulaşırsanız sevinirim

img

minicik1

18 yıl 11 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşlar doktora gittim alerjik durumum için iğneyle yapabilcemi söledi yani kedimi vermekten vazgeçtim ilginize teşekkür ederim

img

gümüşüm

18 yıl 11 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

izmirde yeşilyurt semtinde oturuyorum benimde evde iki yaşında iran oğluşum var ve kedileri aşırı derecede seviyorum ayrıca oğluşumun resimleri kediler bölümünde yayınlanıyor caty üye adım kedimin adı çitil. kızınıza talibim telefonum 05373232824 ayrıca [email protected] email adresinden bana ulaşabilirsiniz

img

caty

18 yıl 9 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kedileri çok severim ama ailem izin vermio....ama ben üniversite ye bir gideyim zaten veterinerlik okuycam görcek onlar ..belki ozaman burdan bir kedi sahibi olurum.:))

img

informat

18 yıl 8 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm bende talibim kedinize mailim [email protected] resimleri gönderirseniz sevinirim.

merhaba arkadaşım kedinizi verdinizmi telefonum 05054204978