Hepsievcil

Sürüngen Forumları > İguana

Mesaj Ekle

Acaba neresinden?

Arkadaşlar izninizle burda ufak bir anket yapıcam (Tek Soruluk :D) Acaba igular nerelerinden sevilirse en çok hoşlarına gider ve nerelerinden sevilmeleri en uygundur? a)Kafalarının Üstünden b)Sırtlarından c)Göbek kısımından d)Kafa altından (kese kısmından) Süreniz 20 dakikadır ve tuvalet arası yoktur :D İyi şanslar...

img

scorage

18 yıl 7 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

:) güzel bir anket yapmışsın benim deneyim ve tecrübelerim d şıkkı diyor ;) ,,,snakehunter,,,

Teşekkürler Snakehunter, yine imdadıma sen yetiştin :D

img

scorage

18 yıl 7 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

tabii ki d) sikki.

img

murathan

20 yıl 8 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bence de (d) sıkkı izlenimlerime gore cogu kişi kafasını svdiğimde gozlerini kapadı uyumak istiyor diyo. buradan sevilmeyi seviyor diyolar ama bence kafadan sevildiğinde igu gozlerini korumak için kapatıyor arkadaşlar ama herkezin igusu değişiktir saygılarımla. . .

img

xcvxc

19 yıl 1 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selam xcvxc , dediğine bende katılıyorum , kafadan sevildiğinde gözlerini kapatmasının nedeni büyük oranda gözlerini korumaktır, mesela kafasının sağ tarafını severseniz sağ gözünü kapatacak sol gözünü tamamen kapatmayacak hatta bazen sağ gözünün tamamen açık olduğunu görürsünüz bunu bir kaç iguda denedim aynı sonuçlar ortaya çıktı tabi hoşlandığı içinde kapatıyorlar ama koruma amaçlı daha çok ,,,snakehunter,,,