Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

mecburiyetten rottwiiler köpeğime yeni aile arıyorum.

6 aylık, aşılarıtam, kuyruğu kesik, sosyalleştirilmiş, oynamasını ve çocukları çok seven arkadaşımı mecburiyetten İzmir de bahçeli evi olan ve gerçekten bakabilecek, değerini bilen bir aileye vermek istiyorum. Bana 0 536 286 76 96 nımaralı tlf.dan ulaşabilirsiniz. engin.

img

simaya

18 yıl 6 ay 30 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm. ben köpeğinize talibim. Ev bahçeli değil. Ne zamandır genç ve mal gibi satılmayan bir köpek arıyorum. İzmir''de olması da cabası... Köpeğiniz tam benim aradığım kriterlerde... Müsait görürseniz... cvp beklicem:::: [email protected]

img

gandalf_777

18 yıl 6 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

MERHABA UZUN ZAMANDIR ROTTWEİLER ARIYORUM VE BAHÇELİ BİR ÇİFTLİK EVİMİZ VAR ANCAK SİZİN İÇİN SORUN OLURMU BİLMEM EV ÇANAKKALEDE.BURASI İÇİN BİR SADIK DOST ARIYORUM EĞER SİZCE KRİTERLER UYGUNSA BEN KÖPEĞİNİZE TALİBİM.PARDON BİRDE KÖPEĞİNİZ DİŞİMİ ERKEKMİ.CEVABINIZI BEKLİYORUM SELAMLAR.Abdulkerim [email protected]

SELAM KÖPEGİNİZİ ALABİLİRİM DİSİ VEYA ERKEK FARKETMEZ ROT LARI COK SEVERİM AMA EVİM MUGLADA BAAAAHCELİ VE GENİS BU YÜZDEN Bİ BEKCİYE VE BENİM DE SADIK Bİ DOSTA İHTİYACIM VAR İLGİLENİRSEN.. [email protected] 05053033335

img

börte

18 yıl 6 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ