Hepsievcil

Akvaryum Forumları > Firma Rehberi

Mesaj Ekle

satılık playmut,ispenç ve yumurta tavukları

ispenç,playmut,yumurta tavuklarını uygun fiyata satıcam.20ytl ser ytl den

img

roksi

18 yıl 6 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

konuyla ılgılı bılgım sınırlı.bıraz acarsan ?

img

tetemek

18 yıl 6 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ispenç pacalı gorunusu super bi hayvan 10-16 yumurta yaptıktan sonra kuluçkaya yatar,playmut siyah beyaz tavuk,yumurta tavuklarıda iyi bakıldıktan sonra her gun yumurta yaparlar zaten ben bunları kendi makinemden çıkarıyorum mesela su anda bi ispencim kuluçkada bide eger gunluk taze yumurta yemek istiyosan yumurta tavugunu öneririm

img

roksi

ÖZEL MESAJ

tsk.bu dedıgın cıns ufak tefek bırsey sanırım.tahmın edbılıyorum.bakımı nasıl?bırde kulucka makınesı mı var sende?ya zor olmuyor mu her gun cevırmek onları.bıde bu cınsın ınsanlarla bagı ne?yanı yakın mı?yabanı mı?

img

tetemek

ÖZEL MESAJ

bıde fotograf falan var mı?

img

tetemek

ÖZEL MESAJ

yumurta tavukları bence en iyisi ama görüs istiyosn ispenc de güzel sen nerede oturuyosun ispencler insanlara çok yakındır ben sana resimleri nasıl gösterebilirim bide eviniz bahçeli mi. besledigin hayvan varmı

img

roksi

ÖZEL MESAJ

arkadaşım bende ispenç meraklısıyım fakat iyi bir ispenç tavuğuna ihtiyacım var eğer sende varsa görüşelim mms adresim [email protected] hafta içi mesai saatleri içinde online oluyorum ararsan görüşürüz cevabını bekliyorum

img

aliverovic

18 yıl 5 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bu arada aradığım özellkiler gül ibik sakallı ve 5 tırnak olmalı bendekiler öyle varsa resminide gönderirsen sevinirim renk pek önemli değil önemli olan bu özellikleri

img

aliverovic

18 yıl 5 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bende ispenç var siyah gul ıbık sakallı 5 pence 20 milyona veriyorum istersen playmutta verebilirim onun fiyatı 30 milyon horoz ispenç istersen yumurta tavuklarıda var!!!

img

roksi

ÖZEL MESAJ

ya arkadaşlar banada tavuk lazım yumurta ve diğer çeşitlerden msn mi vereyimde orada görüşelim yerim ankarada [email protected] ararsanız sevinirim

img

myred

18 yıl 4 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ