Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Hamster

Mesaj Ekle

hamsterimin.burnu.ve.patileri.ıslak:'

ya.hamsterimin.el.ve.patileri.nbemli.biyerde.okumustum.hasta.oluyomus.galiba.böle.olursa.doğrumu.doğruyssa.ne.yaomam.lazım.lütfen.yardım.edin

img

duyguyılmaz

18 yıl 7 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kuyruk ve çevresi ıslaksa ishal veya vettail oldugunu duydum ama hiç ıslak pati duymadım

img

madjick

18 yıl 9 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

yani.nemli.gibi.bazen.patilerini.komuna.geliyo.o.zmn.bi.ıslaklık.hissediyorum.peki.bunun.nbi.ilavı.falan.varmı.

img

duyguyılmaz

ÖZEL MESAJ

eger hani kendini temislemek icin ellerini yalıyo ya..iste hemen o asamadan sonra eline alıosan o zaman elleri nemli nemli oluoo.. benimkinde de öle.. ama burnunun sulu olmasını bilmiyorum :(

img

tilly

18 yıl 7 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

saol.tilly.ewt.öle.olabilir:D.peki.burnunun.ıslaklığı.için.ne.yhapmalıyım:''

img

duyguyılmaz

ÖZEL MESAJ

bu kadar panik yapmayın ama ya :) bu ıslaklık nasıl bi ıslaklık. eline aldığında elini ıslatıomu yoksa bi soğukluk bi nem mi ki anormal bişi değil. burun için... hamsterlar koku ve ses sayesinde hayatlarına mutlu mesut devam edebilirler. koku moleküller şeklinde havada dolaşır,havayı koklarsın (ve her canlının burnunda olduğu gibi) burnundaki nemde o moleküller çözülür ve bu şekilde kokuyu algılarsın. burnun nemli olmak zorunda yoksa sağlıksız bir durum olur. şimdi söyle bana hamsterının burnu salya sümük mü akıyo yoksa sürekli ıslak ve kıpırdayan bir burundan mı bahsediyoruz? :)

img

denyz

19 yıl 10 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

denzy.saol

hamsterimin.burnu.kıpır.kıpır.çok.hareketli.ve.nemli.bir.burun.

img

duyguyılmaz

ÖZEL MESAJ

rica ederim :) başka soruların olursa da buralardayım. sağlıklı günler!

img

denyz

19 yıl 10 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ