Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Tavşan

Mesaj Ekle

Yardım

Merhaba arkadaşlar küçük bir yavru tavşanım var. Son bir saattir durup durup ağız kenarını kaşıyor ve tuhaf tuhaf etrafta zıplayıp bir anda koşturuyor. Rahatsızlığım nedeniyle vücuduma losyon kullanıyorum. Bundan rahatsız olmuş olabilir mi ya da sergilediği hareketler normal mi?

img

Miraiisenpai

3 yıl 11 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba tavşanımın kakası çok küçüldü görülmeyecek derecede.5 aylık daha.Yemi silindir şeklinde renkli bissürü parçaparçadan oluşuyor renkli rnkli doğduğundan beri onu yediriyoruz acaba yemden mi? Bide sürekli çığlığa benzeyen sesler çıkarıyor arada hırlıyor.dişi. Acil yardım edebilir misiniz

img

Tavsann

3 yıl 11 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba tavşanımın kakası çok küçüldü görülmeyecek derecede.5 aylık daha.Yemi silindir şeklinde renkli bissürü parçaparçadan oluşuyor renkli rnkli doğduğundan beri onu yediriyoruz acaba yemden mi? Bide sürekli çığlığa benzeyen sesler çıkarıyor arada hırlıyor.dişi. Acil yardım edebilir misiniz

img

Tavsann

3 yıl 11 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

Tavşanın kakası küçülen arkadaşım Tahmini olarak söylüyorum kakası küçülmüşse eğer bağırsakları tıkanmış olabilir belki yemdendir tavsiyem yemini bir değiştir ve biraz bol suda yıkanmış yeşillik ver çözücektir

img

Hkvdy

3 yıl 10 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ