Hepsievcil

Kedi Forumları > Ücretsiz Kedi Verenler

Mesaj Ekle

Pamuk gibi İRAN CHİNCİLLA

Kedim 10 aylık bembeyaz bir iran chincilla cinsi. Bütün aşıları ve sağlık kontrolleri yapılmıştır. Bakım malzemeleri ve 2 haftalık yemiyle beraber hediye edeceğim. Mailini verenlere resimlerini gönderebilirim. İstanbul Yenibosna''da oturuyorum. 05052613381 [email protected] Mustafa Sakarya

img

mustafasakarya

18 yıl 7 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba 2 aydır kedi arıyorum kedinize talibim mail adresim [email protected] msn adresim= [email protected] eskişehirde oturuyorum ama bi şekilde anlaşırsak kediyi almak için buluşabiliriz resimlerini görmek istiyorum

img

yasmine

18 yıl 6 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

lütfeen kedinizi istiyorum kedi için özeliklede pofuduk iran kedisi için heryere giderim bi şekilde buluşruz lütfen bana mail atın bilgilendirmek için mail adresim= [email protected]

img

yasmine

ÖZEL MESAJ

bende sahiplenebilirim. beylikdüzünde oturuyorum yakınız. 10 aylıktan sonra alışması problem olmaz mı? dişi mi erkek mi onu belirtmemişsiniz birde. [email protected] mail/msn iyi günler

img

horrible

18 yıl 7 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba uzun zamandır kızım için iran kedisi arıyorum. gerçekten çok seviyor ve istiyor. resimlerini [email protected] adresine gönderirseniz sevinirim. telefonunuzu aradım fakat kapalı. çok iyi bakacağımızdan emin olabilirsiniz.

img

nilsuu

ÖZEL MESAJ