Hepsievcil

Kedi Forumları > Ücretsiz Kedi Verenler

Mesaj Ekle

ZAVALLI YAVRUYA BİR YUVA ARANIYOR

merhabalar dün bir kutunun içine konularak çöpe birakılmış henüz 2-3 haftalık olan tekir bir yavrucuk buldum. diğer kardeşleri aynı kutuda ölmüşlerdi . şuan evde kullanmadığımız bir tuvalette bakıyorum. ama hasta bir kedim var üstelik hamileyim ( toxoplazma bağışıklığım yok ) . acil bir yuva bulmam gerekiyor . dışarda yaşam sansı yok .evde ise bir süre daha bakabilirim. nolur bu yavrucağa yardım edin.

img

cutsuperior

18 yıl 7 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhabalar dün bir kutunun içine konularak çöpe birakılmış henüz 2-3 haftalık olan tekir bir yavrucuk buldum. diğer kardeşleri aynı kutuda ölmüşlerdi . şuan evde kullanmadığımız bir tuvalette bakıyorum. ama hasta bir kedim var üstelik hamileyim ( toxoplazma bağışıklığım yok ) . acil bir yuva bulmam gerekiyor . dışarda yaşam sansı yok .evde ise bir süre daha bakabilirim. nolur bu yavrucağa yardım edin.

http://img413.imageshack.us/my.php?image=img03048ee.jpg yavrunun resmi

img

cutsuperior

ÖZEL MESAJ

çok üzüldüm. istanbul anadolu yakasındaysanız belki ona bir ev bulabilirim. cevabınızı bekliyorum.

img

demirdemir

19 yıl 1 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Ankaradayım.Sanırım ulaşım işi pek mümkün değil.Çünkü hamilelikten dolayı seyahat yapamıyorum.İstanbulda olsaydım kendim de getirebilirdim.Teşekkür ederim yine de.

img

cutsuperior

ÖZEL MESAJ

sevgili demirdemir,kardeşim ayın 20sinden sonra İstanbula gelecek.Eğer bir yuva bulabilirseniz ben kediyi onunla yollarım.Yarın tekrar kontrole götüreceğim.İç dış parazit muayenesi yapılacak.Gayet sağlıklı.Yeterki bir yuvası olsun benim çevremde herkes kedi sahibi.O yüzden buralarda yeni bir aile bulamıyorum.Emailim [email protected] detaylı bilgi için görüşebiliriz.

img

cutsuperior

ÖZEL MESAJ

mrb ne kadar zor durumda olduğunuzu anlıyorum yavruyu ben galiba alabilirim ailemle konuşmam lazım babamın alerjisi var o yüzden fazla bizde duramaz ama isterseniz ona yuva bulmaya çalışabilirim.bende ankarada oturuyorm çevremdekilere bi soruyum ben iyi günler e mail: [email protected]

img

zeynep932000

18 yıl 7 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ