Hepsievcil

Kuş Forumları > Kanarya

Mesaj Ekle

ANKARA ERYAMANDA OTURUYORUM ÖĞRENCİYİM ÜCRETSİZ KUŞ VERECEKLERİ BEKLİYORUM. ÖĞRENCİ HALİ BELLİ ZATEN

Selamlar ankarada oturan fazla kanaryası olan arkadaşlardan abilerden kanarya istiyorum ancak öğrenci olmam sebebiyle parayla satın alamam. ben sadece zevk için beslemek istiyorum ticaret için diil. saygılar [email protected] [email protected]

img

ank_17

18 yıl 11 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba bende öğrenciyim elimde 3 tane yavru yerli kanarya var istersen gel birini al bana [email protected] yada 232)260 68 70 ulaşabilirsin

NERDE OTURUYOSUNUZ ACABA NERDE OKUYOSUNUZ ? CEVAP İÇİN SAOLUN

img

ank_17

ÖZEL MESAJ

ben izmirdeyim ama ankarada kanarya severler derneğinden tanıdıklarım var bende de kanarya var ama sana ordan arkadaşlar yardımcı olur cevap yaz

yav kardeşim sen kanaryayı alıcanmı almıycanmı bak baba tire de 4 üncü geldi yavrularıda onun kadar başaralı

ANKARA''DA KANARYA VEREBİLECEK TANIDIĞIN VARSA. ADRESİ VER ALIIM. OK YOKSA YİNE DE SAOL

img

ank_17

ÖZEL MESAJ

Öğrenci amca; Kuş alacaksan buralarda dolaşma; seni söğüşlerler... Kesinlikle, ama kesinlikle evinde kuş besleyenlerden temin etmeye çalış. Onlar hem çok sağlıklı, hem de kaliteli oldukları gibi, bu madrabazların çok çok altında fiyata olur. Buralarda alavere-dalavere peşinde koşanların sayısı çok...

img

pcpc

19 yıl 3 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ank_17; Kedi verenler forumunda her kedi verene talip olmuşsunuz.Sizin amacınız şimdi anlaşıldı:))) Siz de yolunacak kazarayangillerden mişsiniz de haberimiz yokmuş:) Kuşları seviyor diye insanların kuş beyinli olacağını mı düşündünüz?

img

pcpc

19 yıl 3 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sayın PCPC ben ya bi kuş almak istiyorum yada güzel bi kedi ikisinede ilan vermemin sebebi de bu. Kuş veya Güzel beyaz bi kedi verceksen senle görüşelim*

img

ank_17

ÖZEL MESAJ

katılımcı öğrenci arkadaş,benim kanaryaların bakımında haftada bir gün enazından yardıma ihtiyacım var yevmiye 20ytl verebilirim artı yol yemek,ciddive anlaşır isek sürekli çalışırız(benim yardımcım evleniyor bu sebeple faydalı değil)400 adet kanarya bakıyoruz yerim batıkentte sana yakın calışacağın mekanı görmek istersen tdkb.com (türkiye dostlar kanarya birliği)sitesinde beni ve yeri görebilirsin.Ercan Koçoğlu 05425718166 Ankara

img

uzmankanaryacı

19 yıl 8 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ