Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Tavşan

Mesaj Ekle

lütfen acil yardım

arkadaşlar ben kırsal kesimde görev yapmakta olan bir öğretmenim.Bir tane tavşanımız var.Müstakil evde oturğumuz için fare avlamamız gerekiyor.Tavşanımız ne yapmış ne etmişse fare zehiri yerken yakaladım.ne yapmam gerekiyor.... Acil şekilde yardım edebilirseniz sevinirim.. şimdiden teşekürler.

img

rommy67

18 yıl 9 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Acilen size en yakın veteriner hekime gitmeniz gerekiyor.Bu durumlarda önce hekime gidip sonra buraya yazsanız daha uygun olacaktır.Kendiniz zehirlendiği zaman forumlardan mı yardım talep ediyorsunuz.

img

angoravet

19 yıl 4 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sayın angora.mesajımda belirttiğim gibi kırsal kesimde görev yapmaktayım.mesaj acil olarak ne yapılabilir amaçlı gönderilmiştir.veterinere gitseydim bu forumda işim olmazdı. sağolasın.tavsiyelerin için.

img

rommy67

18 yıl 9 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

http://www.kkgm.gov.tr/Birimler/hizmet_birimleri_faal.htm Yukarıdaki adrese girince hayvan hareketleri ana başlığının altındaki özel veteriner kliniklerine basınca karşına bir liste gelecek.bu listeden olduğun yere en yakın kliniğe ulaşabilirsin.yada yakınında ki ilçe tarım müdürlüğüne gittiğin zamanda bir veteriner hekim bulabilirsin.

img

angoravet

19 yıl 4 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadasım 1. hatan fare yakalayacaksın ve zehir koyuyorsun ii güzelde tavşanın orda ne işi var baş tan düşünmeliydin ... iyileşme olasılığı var tabiki zehri ne kadar aldığına bağlı.. bu tür ilaçlamalarda beslediğiniz hayvanları başka ortama alın.....

img

wolf_alone

18 yıl 11 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kardeesim gerrçektende tavşanına bakmayı bilmiyosun ben onun basından ayrılmam bile ama yinede üzülme inşallah bişey olmazz benden sana tavsiye tavanına daha dikkatli bak... ölünce çok üzülürsünn

img

pamukveben

18 yıl 8 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sanırım benim dediğim yanlış anlaşıldı sen iyi bakıyosundaa dikkatli değilsinn tavşanına veterine götürdükten sonra yazda ne olmuş durumu nasıl diyee ayrıca inşallah bişey olmaz

img

pamukveben

18 yıl 8 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ