Hepsievcil

Akvaryum Forumları > Balık Arayanlar

Mesaj Ekle

tropheus arıyorum

ortadan sarı yada kavuniçi çizgili tropheus arıyorum ikolamıydı mori miydi cinsleri şu an aklımda deil [email protected] msn

img

fma55

19 yıl 1 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşlar bu tropheusun sarı ve kavuniçi çizgili olanlarından arıyorum biriinin adı dubosi zannedersem .

birde bana tanganika gölünden sadece tropheus ve frontosa hakkında bilgi verecek arkadaşların yazılarını bekliyorum bu balıkları alırken nelere dikkat etmem gerekiyor duyduğuma göre fontozaların  blue zahire diye bir cinsi var ve piyasada pek yok ama blue zahire diye pek çok balık satılıyor bunun gibi bu balıkların en değerlileri hangi cinsleri oluyor .ayrı bir tanganika akvaryumu yapmayı düşünüyorum ama sadece tropheus ve frontosa koyacağım.elinde bu balıklardan özel cinsleri olan arkadaşlardan almayı düşünüyorum.

saygılar

img

fma55

ÖZEL MESAJ

2 frontosa 5-6 cm 7 trapeus karışık 5-6 senin istediklerindende var istersen resimde gönderirim tanesi 25 ytl hepsi 200 olur [email protected] 0537 4057203

img

lokman17

18 yıl 5 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ARKADAŞLAR İSTEDİĞİM BALIĞI BULDUM VE RESİM İ BİZZAT KENDİM ÇEKTİM AMA BALIK 45 EURO OLDUĞU İÇİN DÜŞÜNME AŞAMASINDAYIM ŞİMDİLİK VE AYRICA 12 CM VE VAHŞİ LER VE EŞ BALIKLAR

img

fma55

ÖZEL MESAJ

beni ara sana 40 ytl ye veririm ikolayı 12 cm bide çimba var 3 tane 1 erkek 2 dişi 10 cm onlarıda 30 ytl ye veririm. frontoza var 12-13 cm 1 erkek 2 dişi toplam 3 adet tanesini 40 ytl den veririm. akademi savas @hotmail.com dan ulaşabilirsin türkiyenin her yerine yollayabilirim.

arkadaşlar bu hafta sonu çektiğim bir frontosa  hangi cins inin olduğunu bilen varmı

img

fma55

ÖZEL MESAJ