Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

Ankara'ya Yavruu Aranıyor!...

Meraba arkadaşlar,ben ankara''da son sınıf üniversite öğrencisiyim,ailemle çankaya''da koca bir arka bahçeli evimiz var,ve ben bu bahçe''de artık,koşacak,coşacak,oynayacak bi yavru istiyorum...daha önce de 2 yavru bakımı yaptım.Lütfen bana yardımcı olun,petshop ları da geziyorum ama o şirin ve akıllı canlıları ticaret konusu yapmak biraz yanlış geliyor,hele de insanların sevgisini kullanarak faiş fiyat vermeleri de ayrı bi insafsızlık... neyse lafı çok uzattım,ankara''da yavrusu olan,ya da ankara''ya yavru yollayabilecek yavrusu olan varsa lütfen lütfen bana ulaşsın,sevgi ve alakanın en güzelini hakeden bu yavrulardan bi tanesini sabırsızlıkla bekliyorum... bana ulaşın lütfen ; 0536 760 8928... [email protected] ...herkese iyi gunler...

img

winch266

18 yıl 6 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bu arada fiyat konusunda sizin ödediğiniz miktar varsa,tabii ki sizin zararınızda bulunmam,bi miktar olabilir yani.. lütfen yardımcı olun..hbr bekliyorum...Ailemin de isteği üzerine şu ufak minyatür türlerden,yan cocker,terier(özellikle cocker) olursa,zaten bildiğim iki cins bunlar var minyatür. Ama minyatür yani büyümeyen diğer cinslerin fotoğrafını gördüğüm takdirde cins önemli deil... Cvp bekliyorum.herkese iyi günler...

img

winch266

18 yıl 6 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ