Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Hamster

Mesaj Ekle

GUINEA PIG YENi SAHiBiNi ARIYOR

artik bakamadigim ve evim uygun olmadigi icin 8 aylik disi "guinea pig"ime yeni bir sahip ariyorum. baska bir disi guinea pige arkadas olarak almak isteyenler tercihimdir. eger ona yeterince genis alan saglayabileceginize ve iyi bakabileceginize inaniyorsaniz lutfen cevap yazin.

Gubik

img

perkele666

18 yıl 7 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Selam benimde bi adet dişi gine pig im var şu an 7 aylık. bakımı konusunda bilgim var hergün yemi harici havucunu elmasını marulun eksik etmiyorum.iyi bakıcağımdan emin olabilirsin.onun için yerimde mevcut sorun olmaz benim için. gerçekden çok şirin bi gine pig.ben istanbul kadıköy yakasında oturuyorum.eğer send istdaysan sizden gelıp alabilirim. bana ulaşman için mail adresım:[email protected] cevapınız bekliyorum.saygılar...

img

yildirimer

19 yıl 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Selam, bir gine pig beslemeyi çok istiyorum.Onlar hakkında yeterince bilgim var, iyi bakabileceğime inanıyorum.Vermeyi düşünürseniz [email protected] dan veya buradan bana ulaşabilirsiniz.

img

zelda

18 yıl 10 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

guinea pigimizi yildirim''a verdik ;-) onun evinde arkadasi kiki ile beraber yasiyor artik. buraya fotolarini koycam..

img

perkele666

18 yıl 7 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ