Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

700 milyona aldıgım telefonum karşılığında güzel bir yavru arıyorum

Marka : Motorola Ürün Kodu : GSM.MOTO.V3.01 Ağırlık : -95 gr Boyutlar : -98 x 53 x 13.9 mm Şebeke : -900 / 1800 / 1900 Ajanda : -Var Alarm : -Var Titreşim : -Var Hesap Makinesi : -Var HandsFree(Eller Serbest) : -Var Resimli Telefon Defteri : -Var Ses Kayıt : -Yok Sesli Arama : -Var Ortam Sesleri Kayıt : -Var Kronometre : -Yok Bas Konuş : -Yok Java Desteği : -Var İşletim Sistemi : -Standart E-mail Desteği : -Var Bekleme Süresi : -Maksimum 290 Saat Konuşma Süresi : -Maksimum 7 Saat Pil Türü : -Li-Ion Pil Gücü : -710 mAh EDGE : -Yok GPRS : -Class 10 WAP : -Versiyon 2.0 Dahili Modem : -Var Infra Red (Kızıl Ötesi) : -Yok PC Senkronizasyonu : -Yok Entegre Kamera : -Var Kamera Çözünürlüğü : -VGA 640x480 Piksel Kamera Zoom : -4x Video Kayıt : -Var Sesli Video Kayıt : -Yok Video Oynatma : -Var MMS : -Var Mp3 Çalma : -Var Radyo : -Yok Zil Tipi : -Polifonik Melodi Programlama : -Var Oyun : -Var Telefon Hafızası : -5 MB Telefon Rehberi Hafızası : -1000 Adet Arttırılabilir Hafıza : -Yok Ekran Tipi : -TFT Ekran Çözünürlüğü : -176 x 220 Piksel Ekran Renk Çözünürlüğü : -256K Renk [email protected] öncelikli tercihim ingiliz buldog

img

tirtil

18 yıl 7 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

dev ırklar tercihimdir danua vs

img

tirtil

ÖZEL MESAJ

benim elimde golden+labrador+alman kurdu+dalmaçyalı+canicorsa+pointer+seter bu ırklardan istediğini seçme şansın var biz üreticiyiz daha detaylı görüşmek için 05326434255 tl den bana ulaşabilersin

img

köpekcenneti

19 yıl 5 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

1 yasında husky alırmısın

img

tunga100

18 yıl 9 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

teşekkür ederim tunga100 huskydüşünmüyorum

img

tirtil

ÖZEL MESAJ

mrblar eger telini satarsan 400 ytl karşılıgında 3,5 aylık bi boxer werebilirim. safkan çok atik hırçın bi köpektir. eger düşünürsen resimini gönderebilirim. [email protected] a mail atarsan ulaşabilirsin.

img

sertaccc

18 yıl 10 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

5 AYLIK DİŞİ GOLDEN YAVRUMA YUVA ARIORUM ÇÜNKÜ ÖĞRENCİ OLDUĞUM İÇİN YETERİ KADAR VAKİT AYIRAMIORUM ONA VE DAHA FAZLA PİSKOLOJİSİNİN BOZULMASINI DA İSTEMİORUM VE UYGUN YAŞAMA ORTAMI SAĞLAYABİLECEK BİR AİLE ARAMAKTAYIM..KIZIMIN BÜTÜN AŞILARINI YAPTIRDIM SECERELİ SAFKANDIR VE ÇOK SAĞLIKLIDIR..TUVALET EĞİTİMİNİ VERDİM VE BELLİ BAŞLI KOMUTLARI BİLMEKTEDİR..ZAMANINDA ZEKERİYAKÖYDEN BİR VETERİNER-ÇİFTLİKTEN ALDIM..İSTEYENLERE FOTO YOLAYABİLİRİM..İSTANBUL 05383253831-02164456636 EMRAH 300 YTL

img

massive

18 yıl 6 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

eğer hala köpek rıyorsan 4 aylık aşıları hepsi yapıldı siyah renkte bir cocker eğitimli kesinlikle evi pisletmiyor tuvalet sorunu yok düşünürsen mail yaz [email protected]

img

tekila78

18 yıl 5 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ