Hepsievcil

Kedi Forumları > Ücretsiz Kedi Verenler

Mesaj Ekle

Çok sevdiğim oğluma ev arıyorum

2 aylık, dünyalar güzeli tekir bir oğlum var. Onu çok sevecek birini arıyorum. Tuvalet eğitimi var ve genellikle sesini kullanmayı sevmiyor. Evdeki herhangi bir bez parçasını bile oyuncak olarak kullanabiliyor. O eve geldiğinden beri dünyam değişti, huzur buldum. Bazen gözlerime derin derin baktıktan sonra, koluma sarılıp, başını göğsüme yaslayıp uyuyor. Eğer ilgilenirseniz; [email protected] [email protected]

img

galya

18 yıl 11 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selamlar nerde oturuyosunuz. fotosunu yollar msınız ? [email protected] //[email protected]

img

ank_17

18 yıl 11 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba. Istanbul''dayım.

img

galya

ÖZEL MESAJ

gülten hanım yanlış anlamayın yazınızı okuyunca duygulandım sanki zorla veriosunuz gibi geldi bende alerjik sorunlarımdan dolayı ilan vermiştim buraya kedimi vermek için sonra doktorla hallettik vermiorum yani umarım sizinde benimki gibi bi sorundurda halledebilirsiniz

img

gümüşüm

18 yıl 11 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Yavrular iki kardeş. Yakında yurtdışına gideceğim ve bulunduğum yerlerde çok yoğun olacağım. Yoksa yanıma almayı da düşünüyordum. Onları çok sevdim, çok değer verdim, bu nedenle, yoğun ilgi gösterecek kişiler arıyorum. Gece evin hangi köşesine bırakırsam bırakayım, gelip yorganın üzerine tırmanıyor ve öyle uyuyorlar. Sabah da başucuma dikilip elimi çekiştirerek uyandırıyorlar. Tam saat 6''da. Onlar varken pek saat kullanmıyorum :)

img

galya

ÖZEL MESAJ

img

galya

ÖZEL MESAJ

img

galya

ÖZEL MESAJ