Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sahibi Olmak İstiyorum

Mesaj Ekle

ankara/BLUE POİNT dişi siyam kedisi (yavru)

eger elinşzde yavru dısı sıyam kedınız varsa bana ulasın saygılar...en kısa zamanda kavusmak umıdıyle...(seal point de olabilir) sımdıden tesekkurler

img

siyamthebest

18 yıl 6 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ankarada kımsede yokmu sıyam yavrusu :(

img

siyamthebest

ÖZEL MESAJ

merhabalar,

ille siyam olsun diye bir duşunceniz yoksa kedim dumanın 3 şirin yavrusuna yuva arıyoruz.anne kedimizin aşıları tam ve ankara kırmasıdır,yavrular 2 aylık uzun tuylu saglıklı tuvelet alışkanlıkları tam.iletişim için msn ve mail [email protected]

img

burcub

18 yıl 7 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

burcub ılgınız ıcın cok tesekkurler...haklısınız aslında ayrım yapmak yanlıs yanı sıyam dıye tutturuyorum cunkı hayranım bu kedılere...evde bı tane sarman oglum var ıkı yasında kısır ...onda arkadas olması ıcın ıstıyorum hemde cok sevdıgım ıcın...ınsallah bulurum...ınsallah sızın mınıklerde hak ettıklerı guzel aılelere kavusurlar

img

siyamthebest

ÖZEL MESAJ

merhaba eğer siyam hayranı iseniz siyamların başka kedilerle anlaşamadıklarını okumuşsunuzdur yada duymuşsunuzdur ama ben yine de hatırlatayım dedim. yani evdeki huzurunuz kaçabilir.. iyi günler :)

img

patish

18 yıl 11 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

oncelıkle sızede ılgınız ıcın cok teekkurler patish...evet sıyamların bıras daha farklı kedıler ınsana daha duskun ve dıger kedılerle olay anlasamadıklarını elbet okudum bende..ama kedi sıtelerınde cok guzel dıer kedılerle anlasan sıyamları da gordum bu sanırım kedılerın kısılıklerıyle alakalı...vet ımle gorustuym ve oda bı sakınca gormedı...zaten dısı ıstememdekı yegane sebepde teo nun erkek olmasıdır(kısır)daha cok anlasma olasılıkları varmıs... saygılar..

img

siyamthebest

ÖZEL MESAJ

anlıyorum. o zaman inşallah bi aksilik çıkmaz. kolay gelsin :)

img

patish

18 yıl 11 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

SIYAM KEDI yavrusu fiyati 500 euro. Siparis uzerine ozel sekilde yurtdisindan getirebiliyorum. Cep : 00359888938321 E-mail : [email protected]

:(sanırım vazgeccem bu sevdadan...

img

siyamthebest

ÖZEL MESAJ

Yeni dogum yapmış olan siyam kedimin 3 şirin yawrusu oldu ilgilenmekteyseniz bana [email protected] adresimden ulaşabilirsiniz. Saygılar.

img

hasankursat_136

18 yıl 6 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ