Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

ACİL ÜCRETSİZ ERKEK YAVRU KÖPEK ARIYORUM

merhaba ben yasmin.istanbulda yaşıyorum.şilede çok güsel bir otelimiz var.artı otelimize doğalgazda bağlanıyor.bahcesinde beslemek icin özel yerimiz klübemiz var.artı icerde şömine kenarındada yer var.kuzenimle bana arkadaslık etcek erkek köpek yavrusu arıyorum.cok iyi bakılack garnti ederim..yardımcı olursanız sevinirim. [email protected] ücretsiz olursa sevinirim ayrıca cinsi .(KANGAL-ROTTWEİLER-ALMAN KURDU-SİBİRYA KURDU-PİTBULL-BERNESE-BOXER-COLLİE)OLABİLİR...yada farketmes.

img

fb_grl

18 yıl 6 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

tık tık tık kimse yokmu:)

img

fb_grl

ÖZEL MESAJ

ya sen herkezi enayimi sandın km o dediğin köpekleri bedavaya verir bide otelimiz var diyosun bir köpek satın almazmısın

img

masumfare

18 yıl 6 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

otelim var şilede buyur adı 4 mevsim.ücretsiz köpeği bırak sülalesinide alırım ama ben sizin gibi ticaretini yapmıcam bu insanlık görevi tamammı hayvan beslemek saten bi görev yapıyorum bide üstüne paramı evrcem saten maması eti sütü aşısı habı bi dünya ona bakım masrafı saten yapıcam bide satınmı alıcam ozman köpeği ticari bi arac olarak görmek gerekir bende okadar hayvan diilim kusura bakma bellki sen para gözsün ama olmayanlarda avr merak etmee.... o sattığın hayvanlara öbür dünyada ii ehsap verirsin hadi bay-dın...

img

fb_grl

ÖZEL MESAJ