Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sahibi Olmak İstiyorum

Mesaj Ekle

ALMAN, BELÇİKA KURT KÖPEĞİ

İST. YAKINLARINDA BÜYÜK BİR BAHÇE İÇİN BEKÇİLİK YAPACAK(EVLERİ,GEZİNTİ YERLERİ VB. HERŞEYLERİ HAZIR ŞANSLILAR...) ERKEK VEYA ÇİFT ALMAN KURT KÖPEĞİ VEYA BELÇİKA KURT KÖPEĞİ ALMAK İSTİYORUM.EN AZ 7-8 AYLIK EN FAZLADA 15-16 AYLIK OLMALI. UYGUN OLMAYAN FİYATLARLA İLGİLENMİYORUM.LÜTFEN CİDDİ OLANLAR ...

img

hkna

19 yıl 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Elimde birkac tane yetiskin Alman kurtlar var. Fiyatlar 1500 - 5000 euro arasi. Cep : 00359888938321 E-mail : [email protected]

veteriner hekim deniz 0 537 771 34 12 yavru alman kurt köpekleri var dişi erkek isterseniz çiftini 500 ytl ye veririm ve bekçilik yapmasını istiyosanız yavru almanızı öneririm

ya siz adam gibi bi dayak yemediniz< yada para saymasını bilmiyorsunuz... bu abi ya... 1500 € hayat boyu garantisi varmı ... ölmüyomu bu ...

img

ay_sima

18 yıl 11 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşlar HKNA uygun olmayan fiyatlarla ilgilenmediğini söylüyor siz 5000 euro gibi fiyat çekiyorsunuz lütfen duyarlı olalım , 5000 euro ya köpek çiftliği kurulur, ya hiç cevap yazmayın , yada uygun fiyat yazın, teşekkürler YAŞASIN HAYVAN HAKLARI...

img

reis06

ÖZEL MESAJ

BUUBUU BUUU NNEEE YAAA HİÇMİ YÜZLERİ KIZARMIYO BUNLARIN YAAA BUNLAR İŞİ TAMAMEN TİCARETE DÖKMÜŞLER BUNLAR YÜZÜNDEN HAYVAN SAHİBİ OLAMIYORUZ BU FİYATLARIN NE DEMEK OLDUGUNU BİLMİYORLAR HERHALDE

img

eternty

ÖZEL MESAJ

o hayvanı aldıktan sonra sigortada yaptırmak lazım bu ne ya 1500-5000 ? 5000 olanın ozelligi ne sarkımı soyluyor?

img

gcinoglu

18 yıl 11 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

5000 euro kopegi sarka soylemiyor ! Baska ozelik var , ama sizin koy''de kimse bu anlamaz !!! :-))

İzmir''de bulunan Belçika Kurdu köpeklerimizin 1.5 aylık yavrularına iyi bakılacak ev arıyoruz. Fiyat ikinci planda olup önemli olan iyi bakılmaları ve mutlu olmalarıdır. Arzu edenlere anne-baba ve yavruların elektronik resimlerini gönderebilirim. Anne ve Baba, her ikisi de büyük bir resmi araştırma kurumunda bekçi olarak eğitim almış köpeklerin yavrularıdır. E-Mail adresim: [email protected]

img

hpuskulcu

18 yıl 11 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ