Hepsievcil

Sürüngen Forumları > İguana

Mesaj Ekle

arkadaşlar lütfen bir bakınnnnn

slm lar ben belirli bir süre araştırmadan sonra igu almaya karar verdim ve aldım 2 tane igu ve ana dişi ve erkek daha 2 gün oldu ama bir türlü alışamadılar teraryum çok güzel oldu herşeyi var ama yine de birini görünce ürküyor bana alışması için ne yapmam lazımmmmmm şimdi den sağolun

img

jurassic

18 yıl 6 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selam , iguların dişi ve erkek olduğunu nerden anladın eğer petshop taki görevli söylediyse doğruluğu büyük ihtimalle kesin değildir eğer igulardan 2 side erkekse mekan yüzünden birbirleriyle anlaşamıyo olabilirler veya yeni konduklarındanda olabilir zamanla sorunu çözersin,, alıştırmak için ise her gün düzenli bakım ve ilgiyi aksatmadan sürdürmelisin iguları elinden besle sık sık eline alıp sev vs vs. fakat sevmek için dışarı çıkarttığında odanın sıcak olmasına dikkat et üşütüp hasta olmasınlar ,,,snakehunter,,,

tamam daaa ben bunları toptancı bir arkadaşım var ordan anladımmmm büyük olan nın boynundaki (gıdı) sı daha büyük ayrıca sevmek falan ne mümkün terrryum un üst kapağını açtığım anda ortalığı savaş alanına döndürüyor biri çok sakin ama diğeri aşırı agresif beni çok üzüyorlarrrrr

img

jurassic

18 yıl 6 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ