Hepsievcil

Akvaryum Forumları > Satılık Akvaryum Malzemeleri

Mesaj Ekle

150*65*50 özel yapım süper full çok ucuza

150*65*50 her şeyiyle süper akvaryum Özel olarak Ankara Taymurda yapılmış 5 yıl garantili ve 1 ay kullanılmıştır. 150*50*65 cm 12mm laser camdan 3 adet 1 metrelik grolux ışığı ve 3 adet balansı , 1 adet atman f2 dış filtresi ve tüm ilaçları substrat ,porselen parçacıkları mermer kırığı sünger kırığı ve aktif karbonu hazır , 1 adet Unistar iç temizleyici ve hava veren filtre 300*3L , 1 adet markalı 300 Watt ısıtıcı dereceli kırılmada otomatik elektrik kesme özellikli , 1 adet çift çıkışlı hava motoru ve yanında 65 cmlik hava taşı ve boruları , 2 adet damızlık yunus 15 - 18 cm , 4 adet Iceman 1 erkek 3 dişi damızlık , 2 adet papağan büyük , 3 adet zebra ,90 kilo midye kırığı kumu , 60 kilo özel okyanus çakılı ,2 adet kök anobias bitkisi ,1 adet kırmızı büyük mercanı ve 2 adet oldukça büyük lav kayası , 1 adet oldukça büyük boyutlu mango ağaç kökü , 1 adet seranın nitrivec nitrat sıfırlayıcısı , 1 adet cam yavru akvaryumu 37 cm ,hepsini tek fiyattan verecem tekliflerinizi bekliyorum saygılarımla telefonum 0 555 2992225 mail atmayın geç bakıyorum fotoğraf istemeyin taymurun internet sitesinde 150 lik akvaryumları var bakabilirsiniz özel yapıma saygılarımla

img

sysleus

19 yıl 3 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

dusunursen sadece akvaryuma bir fiyat ver ben etlikteyim bütün malzemelerim var iyi günler.=)

img

karakartal691

19 yıl 2 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

akvaryuma balıksız200 mılyon verırım

img

ba2han

19 yıl 2 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşlar akvaryumu yalnız başına satmam haberiniz olsun yani 400 milyonda olsa malzemelerle beraber olmadan akvaryumu tek satmam tek fiyat ben vermem haberiniz olsun açık arttırma usulu siz fiyat verin bana makul ve mantıklı gelirse ben size ulaşırım ayrıca bilgi almak görmek isteyen olursa telefonum 0 555 2992225 arayın saygılarımla .

img

sysleus

ÖZEL MESAJ

hem çok ucuza diyorsun, hem fiyat vermiyorsun, ben bu fiyat vermeme mantığını anlamıyorum...

img

west774

19 yıl 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ful akvaryuma ne kadar ıstıyosun mobılyalı dımı gercekten ılgılenıyorum uygun busey yaparsan almayı dusunuyorum.bana [email protected] adrsınden ulasabılırsın.

img

ba2han

19 yıl 2 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

West 774 işte bende neden fiyat vermediğimi açıklayayım bana telefon açacak kadar parası olmayıp da akvaryum alacam edecem diyip de beni luzumsuz yere mailimden veya buradan salakça pazarlıklara girerek meşgul eden kişilere karşı fiyat vermiyorum arkadaşlar her şeyin bir bedeli var laser kesim camla düz cam arasındaki farkı ben 10 yıllık bir akvaryumcu olarak iyi bilirim bilenlerde bilir ama düz camdan ben size 100 milyona 150 lik akvaryum verenlerinde olduğunu söyleyeyim ama garanti verirmi patlarmı ikide bir kireç ve yosun temizlemekten kafayımı yersiniz bilmem zaten ikinci el balık varmı diye soran zihniyet bile var ne yazıkki o yüzden her şey para ise sizlere türkiyedeki en ucuz malları bulurum yani hasta balıklar ,çatlak kırılmak üzere defolu akvaryumlar ,bozuk hemen yanan motorlar ama ben satmam bunu söyleyeyim bana lütfen parasına kıyan 4 - 4 lük bir şey isteyen kişiler yazı yazsın yada beni ve mantığımı anlasın istersede anlamasın ben yazdım saygılarımla Asım Camcı telefonum 0 555 2992225

img

sysleus

ÖZEL MESAJ

Selam. Keşke Çerkezköy veya Tekirdağ dan olsaydı. Yazık ki getirtemiyorum. Getiracak şirketler, kargolarda garanti veremiyorlar. Neden bu kadar uygun ilanlar hep Ankara'' dan çıkıyorsa. İstanbul'' dan böyle ilanlara pek rastlayamıyoruz. Yazık. Dilerim istediğiniz fiyata satarsınız. Sağlıcakla kalın.

img

dr ismail

19 yıl 3 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadasım 500 ytl tek fiyat. [email protected]

img

serkanbalaban

19 yıl 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ