Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Tavşan

Mesaj Ekle

NE KADAR BÜYÜRLER ?????LÜTFEN BİLGİ VERİNNNN

ARKADAŞLAR SÖZ ETTİĞİM GİBİ 4 TANELER NE YAPABİLECEĞİMİ BİLMİYORUM KİMSEYE VEREMİYORUM BENİM GİBİ BAKMAZLAR DİYE AMA SAYILARI ÇOK SAHİPLENMEK İSTEYEN ÇOK SEVEN BULABİLİR MİYİM? ÇOK ŞİŞKO OLDULAR PITIR PITIR MASKOTLARIM HERKESİŞ KENDİLERİNE HAYRAN BIRAKTILAR AMA ONLARI NASIL BİR ORTAMDA BÜYÜTMEK DAHA İYİ???? LÜTFEN CEVAP YAZIN MAİLLERİNİZİ BEKLİYORUM

img

melek3477

18 yıl 6 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bakamıycan neden 4 tane aldınn bence verme kimse senin kadarda ii bakamz

img

pamukveben

18 yıl 8 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

melek çok zor durumdaysan bir yada ikisini bırakıp diğerlerini gerçekten bakabilecek birilerine verebilirsin ama tecrübeli ve referanslı (tavsiye üzerine) birileri olursa gözün arkada kalmaz ama yinede bakmayı bi dene,sana yardım edebilecek birileri yokmu evde?temizlik bakım vs konusunda..?? tavşanlar için uygun kafesler var,altı ızgara şeklinde,onların temizliği çok kolay, kolayca çıkabilen metal alt tabanları var sürgülü,onu çekiosun yıkayıp temizliosun tekrar yerine takıosun birde tavşanlar için özel pelet yemler var kafesde sabit bi yemlikde var oraya doldur ,onlar yedikçe yem üstten aşağı inio bi iki gün evde olmasan bile yem problemleri olmaz,tavşanlara hiç dokunmadan temziliklerini yem su deişimini yapabilirsin,nasıl ? tavşan bakmak çok kolay bu şekilde istersen kafes resmini de gönderebilirim

img

sevgiyuvası

19 yıl 3 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ne kadar büyüyecekleri ırkına bağlıdır,türkiyedeki yaygın olan yeni zelanda ırkıysa baya büyür,5-6 kilo kadar " Y. ZELLANDA VE CALİFORNİA IRKLARI - Canlı ağırlıkları 4-6 kg''dır. - Cinsel olgunluğa ilk ulaşma yaşı 4-6 ay - Yem yemeye başladığı zaman 15-20. gün - Ortalama bir doğumda doğan yavru sayısı 1-12 adet....." Angoravet http://www.ankara-tarim.gov.tr/forum/forum/forum_posts.asp?TID=47

img

sevgiyuvası

ÖZEL MESAJ

merhaba arkadaşlar bilgileriniz için çok teşekkür ederim. ben bu tavşanları almadım. kıbrıs ve rusyaya götürülmek üzere alınmış 5 tavşandı. ancak türk hava yolları kabul etmeyince son dakka piyangosu bana kaldı. neyse şimdi bendeler ve benim canımlar. kuzenim var ben ikisine bakarım diyor bende zaten vermeye kıyamadığım için ona okey dedim. şimdi problem ne ırkından olduğunu nasıl anlayabilirim.? ve bana gerçekten kafes resmini gönderebilir misiniz be bi tane kocam aldım ama öyle alttan koymalı falan değil yemliğini de kendi imkanlarımla yapmaya çalıştım ama yemler çok ziyan oluyor. bu konuda yardım ederseniz çok sevinirim. [email protected] mail adresim resimleri bekliyorum. bu arada evde kimse yok yalnızım hem olmasam bile bu yükü kimseye yıkamam zaten. :) cevaplarınızı bekliyorum arkadaşlar, SEVGİLERİM VE TEŞEKKÜRLERİMLE.

img

melek3477

18 yıl 6 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

melek kafes resmini mailline gönderdim,umarım yardımcı olur sevgiler

img

sevgiyuvası

ÖZEL MESAJ