Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

3 aylık golden

iyi bakabilecek birine 3 aylık işi golden retriwer susam adlı kopegimi verebilirim 03123203261 05056235869

img

btoma

18 yıl 6 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben bakabilirm ama size uygun gelirmi bilmem evimiz BURSA/MUSTAFAKEMALPAŞA DA VE BAHÇELİ .... köpek yeterince çok büyük değil yani yavrusysa vede bana yollarsanız çok sevinirimn... saygılarımla ozan çukran e-mail : [email protected] [ buradan irtibata geçrseniz sevinirim ]

img

ozzycagan

18 yıl 6 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

aylardır GOLDEN arıyorum bende izmir''de oturuyorum evimiz müsait bahçeli... eğer ücretsizse ankara''ya bile gelip alabiliriz gerçekten de çok iyi bakarım düşünürseniz mail adresim [email protected] TEŞEKKÜR EDERİM...

img

doygu

19 yıl 1 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

5 AYLIK DİŞİ GOLDEN YAVRUMA YUVA ARIORUM ÇÜNKÜ ÖĞRENCİ OLDUĞUM İÇİN YETERİ KADAR VAKİT AYIRAMIORUM ONA VE DAHA FAZLA PİSKOLOJİSİNİN BOZULMASINI DA İSTEMİORUM VE UYGUN YAŞAMA ORTAMI SAĞLAYABİLECEK BİR AİLE ARAMAKTAYIM..KIZIMIN BÜTÜN AŞILARINI YAPTIRDIM SECERELİ SAFKANDIR VE ÇOK SAĞLIKLIDIR..TUVALET EĞİTİMİNİ VERDİM VE BELLİ BAŞLI KOMUTLARI BİLMEKTEDİR..ZAMANINDA ZEKERİYAKÖYDEN BİR VETERİNER-ÇİFTLİKTEN ALDIM..İSTEYENLERE FOTO YOLAYABİLİRİM..İSTANBUL 05383253831-02164456636 EMRAH 300 YTL

img

massive

18 yıl 6 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben köpeyinize bakabilirim izmirdeyim [email protected]

merhaba ben yavrunuza talıbım lutfen artık bırınız bana cevap yazsın kopeklerı cok sevıyorum ve ona cok ıyı bakabılırım.veterıner fak deokuyorum ve emın ol onun butun ıhtıyaclarını karsılayabılrı[email protected] yada 05053159132 den bana ulasırsanız sevınırım

img

laydy

18 yıl 6 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ