Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Tavşan

Mesaj Ekle

tavsanm yalnızlık cekio mudur

merhaba benm 1 yıldır tavsanm war annem yalnız olduunu we onu ciftliğe fln wermemi istio bn yaklkask 6-7 aylıkken bi parka wermstm ama orda hc mutlu olmamstı digerlernden korkuodu smdide ole olmasndan korkuorm gercekten tavsanm yalnızlık cekiomudur yardmcı olun lutfen

img

tugba1986

18 yıl 11 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

yanında seveceği bi eş fena olmas gibi geliyor ama annen bir tanesine tahammül edemiyorsa 2 . sine hiç edemez,tabi burda çiftliğe vermekten deil yanına eş almaktan bahsetmiş oldum annem sanki onu çiftliğe vermen için seni ikna etmeye çalışo gibi geldi

img

sevgiyuvası

19 yıl 3 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bende sevgiyuvasına katılıyorum şu anda benim tavşanımda evcil hayvanlar parkındahiç mutlu değil onu almak istiyorum ama annemgil almak istemiyo benim annemde yalnız diye verdi şimdi neden tavşanımı verdin diyorum cevap vermiyo bence vermeee yanına eş alalım o zaman dee

img

pamukveben

18 yıl 8 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ya bnm tavsanm ck buuk temizlii zor oluo annem 1 tanee daa izn wermez su cuce tawsanlar ne kadar buyuo fikri olan war mı acaba ck fazla sorun ckar mı bn tawsanmdan ayrılmak istemiorum

img

tugba1986

ÖZEL MESAJ

merhaba.. tavşanların büyüdüğü ortamdan başka bir ortama geçişinde ilk 3 4 gün şaşkınlık yada yanlızlık hissedebilirler cunki ortama yabancı olurlar ... fakat belirli bir sure sonra kendi arkadasları yani diger tavsanlarla bir araya geldigi zaman onun en mutlu anı olur ... tabiki senide unutmaz o kadar baktın ilgilendin bu yasda onu yanlız bırakmamalısın.... cüce tavsanlar fiyat bakımından pahalılar ama cok sevimliler büyüme gibi sorunları yok kücük kalırlar kulakları büyür biraz :))

img

wolf_alone

18 yıl 11 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

peki ben bu cuce tawsanı nerden bulabilirm smdiki tawsanımı bna ole ide satmıslardı aldıımda kafası kadardı o derece buyudu yani bide bn cuce tawsanı aldıım zaman ck zorlanırmıım acaba benm tavsanımn kafesi 1 e 1.5 metre sıgar mı ikisi oraa

img

tugba1986

ÖZEL MESAJ

cüce tvşanların bakımı cok önemlidir ... merak etme büyümezler sana fazla iş cıkarmazlar eğer eğitimlerini düzgün verirsen tertiplik sağlarsan aranızda:) evinizin neşe kaynağı olur... dediğim gibi cüce tavşanları bulabilmen zor fakat angarovet ile görüşmeni tavsiye ederim o bilir nerelerde oldugunu

img

wolf_alone

18 yıl 11 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

tuğba istersen ücretsiz tavşan verebilirim

img

efegezgin

18 yıl 3 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ya saol ama bn 2. sine bakabileceimi sanmıorum vazgectm bz bole mutluuz

img

tugba1986