Hepsievcil

Sürüngen Forumları > İguana

Mesaj Ekle

Bu bir hastalıkmı?

Slm benim igumun göbeinin sol tarafında siyah we sert bir şişkinlik war.İgumu alalı 1 ay kadar oldu we aldıımdan beri war.acaba bir hastalıkmı?veya tehlikeli bişeymi?Ve nası uygulamalarla geçirebilirim?Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler :D

img

scorage

18 yıl 7 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selams , aldığından beri şişkinlikte bir değişiklik oldumu büyüme,renk değişimi vs vs .gibi nasıl birşey?? acaba deri değişimi sırasında atamadığı ölü deri tabakası olabilirmi bak bakalım bi sonra yine görüşürüz ,,,snakehunter,,,

Evet aldıımdan beri vardı ve ben aldıktan yaklaşık 1 hafta sonra deri deiştirdi ve deiştirdikten sonra sanki biras büyüdü gibi ama emin diilim.Ama hiç renk deiştirmediini sööleyebilirim.En başından beri siyah...

img

scorage

ÖZEL MESAJ

ya benim arkadaşın başına geldi öyle birsey ısıtıcı spota değmiş yanan bölgede mercimek kadar bir yanık oluşmuş su filan toplamış sonra iyileşmiş ama o şişlik tam olarak geçmemiş o da siyahtı belki öyle bişey olabilir ama emin değilim hayvanın hareketlerinde sorun yoksa pek sorun yaratacağını sanmıyorum,,,snakehunter,,,

Taman teşekkürler snakehunter.Hareketlerinde b sorun göremiorum hatta çok hızlı koştuğu için de biras şikayetçiyim denebilir :P Bakalım, artık daha uzun bi süre daha kalırsa veya sorun çıkarırsa bilgili bir veterinere baktırırız...

img

scorage

ÖZEL MESAJ