Hepsievcil

Kuş Forumları > Ücretsiz Kuş Verenler

Mesaj Ekle

SATILIK İZABEL ÇİFT

2003 ERKEK İZABEL WEİSS DOMİNANT İLE DİŞİSİ 2004 İLK AĞIZ YAVRULARINI ALDIĞIM VE ŞU AN 2. AĞIZA HAZIRLANAN KENDİ DAMIZLIKLARIM YER DARLIĞINDAN SATILIKTIR..4 AĞIZA KADAR YAVRU VERİRLER. ERKEĞİN RESMİ AŞAĞIDAKİ LİNKTEN GÖRÜLEBİLİR. DİŞİ DE ERKEĞİN AYNİSİDİR.. SİTENİN KÜMESİM VE KUŞLARIM BÖLÜMÜNDE ÇİFTİN DİĞER RESİMLERİNİDE GÖREBİLİRSİNİZ. FİYAT: ÇİFTİ 200 YTL http://www.kanaryasesi.com/satiliklar.asp

img

typhon

20 yıl 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Siteden mesaj gönderen fakat mail adresini yazmayan arkadaş....Seni mi kırıcam. İSTEĞİN ÜZERİNE FİYATI 150 YTL ye indirdim.. Ama mail adresi de bırakmadığın için burda ilan ediyorum, senden önce başkası gelirse karışmam. bu arada telefon numaralarım sitenin iletişim sayfasında mevcut. www.kanaryasesi.com

img

typhon

20 yıl 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba .... papağanlar hala elinizdemi [email protected] dan ulaşabilirsiniz veya buraya da yazabilirsiniz elinizde ise nerede oturuyosunuz ... ben istanbuldayım.... teşekkürler

img

kuscu01

20 yıl 3 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Papağan mı? :)

img

mehmetozaslan

19 yıl 3 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

mehmetozaslan ..... papağan mı sorunuza bi anlam veremedim.... amacınız dalga gecmek ise öyle bileyim ama ciddiyseniz ki ben bunu göremiyorum veya anlayamadım ... daha açık yazın lütfen teşekkürler.....

img

kuscu01

20 yıl 3 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Bende anlamadım papağn nerden çıktı burda bahsedilen kanarya papağan deyilkii....

img

mgavci

19 yıl 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Sayın kuscu01 arkadasım ilandakiler izabel kanarya sen papağan yazmışsın onun için yazdım dalga geçmek değil yanlış anlama düzeltmek.

img

mehmetozaslan

19 yıl 3 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşlar bu kuşlar zaten satıldı.. ama maalesef silemediğimden ve uzun zamandır bu sayfaya girmediğimden yeniden hareketlenmiş... yakında yenileri satışa çıkacak www.kanaryasesi.com adresinden temmuz sonundan itibaren takip edebilirsiniz

img

typhon

20 yıl 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ