Hepsievcil

Sürüngen Forumları > İguana

Mesaj Ekle

NASIL YAPABILIRIM????

arkadaslar,bısey ıtıraf edıcem ben ıgumdan korkuom.ne gusel alısmıstım ama ne olduysa oldu we korkuom sımdı.:( elıme aldıımda cok hızlı hareket edıyor we benı korkutuyo.ben korkunca oda korkuoo:(.yaa elıme aldıımda odama bıraksam kacıcak bılıyorum.we bulamıycam dıye korkuom.ama odamda salıp bırakmam gerek alısmam ıcın we onun alısması ıcın!! sızce ne yapabılırım??

img

morcenaz

18 yıl 7 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Öncelikle merhaba MORCENAZ bence senin yapman gereken seylerden birisi ondan korkmaman bir sekilde bu olayı beyninde bitirmen gerekir bunu içinde sabahları ona yemeğini elinle verebilirsin (tabi ki kabına koymandan bahsetmiyorum yemeği onun ağzına kadar yaklaştırman ve onun bu yemegi senden alıp yemesi)bu olay hem seni sakinlestirir hemde igunu. Bu olaydan sonra artık birazdaha rahat olabilirsin birde eğer deri atma doneminde ise biraz huysuz oluyorlar sn bunun ustune birde hayvanı kapatırsan igucuk birazdaha sıkılır ve stres yapar bence hemen hemen en sevdiği yemeklerden birazını ona sunarak ikinizde birbirinize olan guvenini artırırsın bir de igunu tutarken sırtkısmından kavrayarak tutup cıkartma. Elini gorebileceği bir mesafede kafasının onunden on pencelerinin hizasında uzatarak onu almalısın aksi taktitde senden kurtulam için elinden geleni yapıp cırpınacaktır iguları hiç bir zaman sırt arka kısmından yaklasarak almamalıyız arkadaşlar. Umarım bu olayları yaptıktan sonra ikinizde iyi anlasırsınız sonuçta igudan korkmaman gerekiyor cunku onun bakıcısı sensin sende ondan korkarsan ne olur artık bilinmez :) ama dediğim gibi onunla ilgilenirsen oda seninle ilgilenir :) [email protected] saygılarımla. . .

img

xcvxc

19 yıl 1 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ