Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

HARİKA GOLDEN YAVRULARI

35 Günlük golden yavruları veriliyor.sahiplerinden biride siz [email protected] veya 0543 219 03 69 dan görüşebiliriz...

img

feel

20 yıl 8 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

UMARIM HALA YAVRULAR BİR YUVA BULMAMIŞLARDIR ÇÜNKÜ MUTLAKA BİR TANESİNİ ALMAK İSTİ[email protected]

img

uykusuz

18 yıl 6 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba eğer hala vermediyseniz ben sahiplenmek istiyorum çünkü goldene aşığım cevap bekliyorum lütfen irtibata geçin 05433527551 [email protected]

img

butterfly_merve

18 yıl 8 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Yavrularına Hala bir yuva arıyorsan ben 1 tanesine talibim. 0-532-355 47 02

img

tsm

18 yıl 5 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bu yavrulardan birini edinmeyi çok istiyorum evimizin küçük bir bahçesi var dişi erkek farketmez [email protected] mail adresim cvbını acilen bekliyorum

img

güleycan

18 yıl 3 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bu golden yawrularından erkek olan birinide ben istiyorum. uzun bi süre köpek baktım. bu arada ben izmirden sibel. eğer hala sahipsiz bi golden warsa tabi.. foto isteyebilirmiyim? ücretliyse eğer ne kadar istiyorsunuz? lütefen yardımcı olun. [email protected] teşekkürler

img

azelya_83

18 yıl 3 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Ben de almak isterdim.Ama evde kedim var.Çok feci bir hayvan sevgim var ne yazık ki kedim çok kıskanç.Ama bir arkadaşımla konuşdum o istiyor.Benim hotmailimle bana ulaşabilirsiniz.([email protected])

img

eda11

18 yıl 3 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben kesınlıkle ıstıyorum bu yavrulardan daha once bır suru kopek besledım ıyı bakacagımdan emın olabılırsınız..yardım edın plss:( 0542 408 14 64

img

köpekkk1

18 yıl 3 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

köpeğinize çok iyi bakarım.ankarada yaşıyorum bana güvanin.5 aydır köpek arıyorum

img

alicankaya2003

19 yıl 3 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ