Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

!!!!!! 2 AYLIK TERRİER YAVRULARI !!!!!! EVDE ANNELERİNİN YANINDA

VETERİNER HEKİMİM.GERÇEKTEN BAKABİLECEK OLANLARA ÇOK UYGUN BİR FİYATA VERECEĞİM ÖNEMLİ OLAN ONLARIN MUTLULUĞU. KENDİ KÖPEĞİMİN YAVRULARI.PARAZİT TEDAVİLERİ VE İLK AŞILARI YAPILDI. 2 AYLIKLAR TEL:0232 892 2328 CEP TEL:0537 624 7147

img

duyguvet

18 yıl 6 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

mrb ben eskişehirde oturuyorum daha öncede köpek baktım eğer olursa köpeklerinizi alabilirim.mail.:[email protected] köpekler hakkınad daha çok bilgi resim vb.atabilirseniz . memnun olurum.özellikle fiyat çok iyi bakarım

img

saime1

19 yıl 1 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

izmirdensiniz galiba...yavrular ne cins terrier acaba..acapa kopeginizin ve yavruların resmini görebilirmiyim..msn adresim [email protected] cep:05327112666

img

tunatek

18 yıl 6 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Tuna mail adresine yavruların resimlerini gönderdim.Saime eskişehirde olduğunu yazmışsın ben izmirdeyim yavruları sana ulaştırmam büyük sorun.bu yüzden bence daha yakın bir yerden bulmaya çalış.teşekkürler!!!!

img

duyguvet

18 yıl 6 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

yavruların resimlerini yollayabilirmisiniz

merhaba ben izmirden yavruların resimlerini yollarsanız sevinirim... [email protected] teşekkurler

img

bravemm

19 yıl 3 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Ben çok isterim....Seneler önce bir teriyer yorkshire ım (lisa)vardı...Emin olun çok iyi bakabilirim... [email protected]

img

sponger

18 yıl 4 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ