Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Sincap

Mesaj Ekle

sincabım öldü

2 yıl sincap besledim gecen sene öldü ve beslediğim dişi bir kızıl sincaptı tekrar nasıl temin edebilirim

img

marwin

18 yıl 6 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sinc. öldügüne üzüldüm.bence sincap alma. bende sinc. besledım omurlerı 7 yıl zaten. ormanda özgurce yasasınlar.

img

sem

18 yıl 11 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba marwin!ölen sincabın için çok üzüldüm.geçen yıl benim sincabım da ölmüştü.çok küçük olduğu için....şu an beslediğim sincabı sana satabilirim.onunla ilgilenemediğim için ve papağan almayı düşündüğüm için satıyorum.13 aylık civarında.kızıl ve çok evcil o kadar evcil ki üzerimden indiği yoktur.bazen dayımla bazen de benimle uyuyor.erkek.dayımın cafesi var ve oradan ayrıldığıda yoktur.bir kere kaçtıydı ancak akşama doğru tekrar geldi.bir daha da kaçmadı.ben mersin de öğrenciyim eğer yakındaysan ve almak istersen satabilirim.50 milyona satıyorum...

img

fahri_10

18 yıl 6 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selam fahri kardeş ben şu an sivastayım eger beklersen ayın 18 inden sora hatayda olcam ve aralık ayından sorada sürekli antepteyim 1 ay sonra mersine gelip sincabı alabilirim senden ayrıca e-mail adresim [email protected] satmazsan aralık ayında kesin gelir alırım

img

marwin

ÖZEL MESAJ

marwin kardeş ben sürekli mersin deyim.almak istersen bekliyorum.görüşmek üzere...

img

fahri_10

18 yıl 6 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

öyleyse anlaştık aralık ayının 15 inden sonra yanındayım kardeş

img

marwin

ÖZEL MESAJ