Hepsievcil

Kedi Forumları > Ücretsiz Kedi Verenler

Mesaj Ekle

DÜNYANIN EN GÜZEL 3 BEBEK KEDİSİ/2 AYLIK/ANKARA

MerhabaLAR kızım Patişin 3 dünya güzeli bebeği için onları hep sevecek hiç bir zaman terk etmeyecek ve en önemlisi ASLA sokağa bırakmayacak yeni ailelerini arıyorum. yeni 2 aylık oldular.bebeklerin annesi tekir babası van kedisi. hepsi de çoook güzel upuzun yumuşacık tüylü çoook çok akıllı, inanılmaz oyuncular. 5 haftadır tuvalet eğitimleri var. şu an anne sütü+kuru mama+tavuk+konserve mama ile besleniyorlar. hepsi de çok sağlıklılar. eğer aşağıdaki linki tıklayıp "2.bebekler" adlı albümü açarsanız bebeklerin birbirinden güzel resimlerini görebilirsiniz. http://pg.photos.yahoo.com/ph/guliz_kartal/my_photos ilgilenenler bana [email protected] adresinden ulaşabilirler. herkese mutlu günler

img

patish

18 yıl 11 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bebeklerden 2si kesin olmamakla birlikte büyük ihtimalle ailelerine gidecek kalan son güzeller güzeli yavruyu kaçırmayın bence ;)

img

patish

ÖZEL MESAJ

Tekircan biraz ewel yeni yuvasına gitti :) darısı diğer 2 bebişimin başına(biri de belki akşama gidecek) hadi acele edin kapış kapış gidiyo :)))

img

patish

ÖZEL MESAJ

slm ben düzceden ersin eşime bir hediye vermek istiyordum sanırım aradığım hediye sizde sizde uygun görürseniz bir tanesine talibim ve buna acil olarak ihtiyacım var çünkü 10/11/2005 tarihinde doğum günü bu msj erken okursanız bana hemen ulaşın lütfen 05372468487 bulunduğunuz şehri bilmiyorum ama yakındır umarım otobüsle göderirsiniz ben alırım cevabınızı sabırsızlıkla bekliyor

img

barabbas

18 yıl 5 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba Ersin Bey, yavruları arada bir de olsa ziyaret etmek istediğim için bebişlerin Ankarada kalmasını istiyorum umarım eşinize istediğiniz gibi kediş verebilirsiniz. kolay gelsin mutlu günler

img

patish

ÖZEL MESAJ

:))

img

patish

ÖZEL MESAJ

:)

img

patish

ÖZEL MESAJ

Yahoo adresnize mail attım psisciklerden kalan varsa bende kalanı almak isterim sizden cevap verirseniz sevirnirim iyi günler teşşekürler

img

makkaynak

18 yıl 5 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

mailinizi cevapladım murat bey. görüşmek üzere

img

patish

ÖZEL MESAJ