Hepsievcil

Sürüngen Forumları > Yılan Sağlık ve Bakımı

Mesaj Ekle

satılık sürüngenler

Avrupa''''dan yasal yollarla ithal edilen aşağıda görmüş olduğunuz bütün sürüngenlerimiz satılıktır.Yapacağınız tek şey firma adresinizi veya şahsi adreslerinizi vererek sipariş kadromuza katılmanız.Sürüngenler pasaportlarıyla birlikte adresinize gönderilecektir.TLF:0 536 247 40 20 / 0 532 743 25 03 E-mail:[email protected]/(msn) " " mynet.com/ " " yahoo.com ayrıntılı bilgi için Boa ve piton türleri PYTHON M.BIVITTATUS (Kaplan) baby 100EUR PYTHON M.BIVITTATUS ALBINO(kaplan) baby 190EUR PYTHON M.BIVITTATUS (Kaplan) 300-380cm 480EUR PYTHON M.BIVITTATUS (Kaplan) 380-400cm 600EUR PYTHON REGIUS (kral) baby 100EUR PYTHON REGIUS (kral) middle 150EUR BOA CONSTRICTOR (normal boa) 160-170c? 380EUR EPICRATES CENCHRIA MAURUS middle 150EUR EPICRATES CENCHRIA MAURUS adult 280EUR EPICRATES CENCHRIA CENCHRIA middle 220EUR EUNECTES NOTAEUS (güney anakonda) baby 100EUR EUNECTES NOTAEUS (güney anaconda ) middle 130EUR CHONDRORYTHON VIRIDIS adult 900EUR LAMPROPELTIS G.CALIFORNIAE baby 100EUR LAMPROPELTIS G.CALIFORNIAE ALBINO baby 100EUR LAMPROPELTIS G.CALIFORNIAE middle 800EUR LAMPROPELTIS TR.SINALOE baby 80EUR LAMPROPELTIS TR.CAMPBELI middle 80EUR LAMPROPELTIS TR.CAMPBELI adult 150EUR ELAPHE GUTTATA baby 60EUR ELAPHE GUTTATA middle 80EUR ELAPHE GUTTATA adult 130EUR ELAPHE OBSOLETA middle 80EUR ELAPHE OBS.ROSAELENI adult 110EUR ELAPHE SCHRENCKI middle 90EUR ELAPHE SCHRENCKI adult 140EUR Zehirli yılanlar ATHERIS CHLOROEHIS baby 120EUR BITIS ARIETANS (zehirli yılan) baby 120EUR BITIS GABONICA (gabonalı zehirli yılan) middle 150EUR BITIS NASICORNIS (zehirli gergedan yılan baby 120EUR VIPERA XANTINA (zehirli Ermeni yılanı) baby 95EUR NAJA NIGRICOLLIS (karaboyunlu kobra ) middle 110EUR CROTALUS VEGRANDIS (çıngıraklı yılan) middle 100EUR CROTALUS DURISSUS (kaskavela korkunç cıngıraklı) 100EUR AGKISTRODON PISCIVOURUS middle 100EUR AGKISTRODON BILINEATUS TAILORI baby 110EUR DENDROASPIS VIRIDIS(batı mambayılanı baby 225EUR TRIMERESURUS ALBOLABRIS 95EUR Bukalemun ve kertenkele CHAMAELEO CALYPTHRATUS(bukalemun) middle 60EUR CHAMAELEO CALYPTHRATUS (bukalemun) adult 80EUR TILIQUA SCINCOIDES CHIMARAE 120EUR POGONA VITTICEPS 110EUR HEMYTHECONYX CAUDISCINCTUS 50EUR EUBLEPHARIS MACULARIS middle 50EUR IGUANA IGUANA (iguana) baby 40EUR;5/30EUR; 10/25EUR;20/20EUR VARANUS EXANTHEMANTICUS baby 60EUR VARANUS EXANHTEMANTICU middle 100EUR CTENOSAURA SIMMILIS 160EUR timsahlar CROCODILUS NILOTICUS 130-140 cm 520EUR CROCODILUS NILOTICUS baby 150EUR CAIMAN CROCODILUS (Kayman timsahı) baby 250EUR kurbağalar CERATOPHRYS CRAWNELLI 50EUR CERATOPHRYS CRAWNELLI ALBINO 55EUR AGALYCHNIS CALLIDRYAS 60EUR PHRYNOMERUS BIFASCIATUS 25EUR örümcekler HETEROSCODRA MACULATA 30EUR BRACHYPELMA ALBIPILOSA 25EUR BRACHYPELMA VAGANS 25EUR KAPLUMBAĞALAR TESTUDO GR.TERESTRIS 50EUR AGRIONEMYS HORSFIELDII 50EUR MALACOCHERSUS TORNİERİ (elastic kaplumba)12-15?? 280EUR GEOCHELONE GIGANTEA 12-15??. 1500EUR GEOCHELONE GIGANTEA 25-30??. 2200EUR

dosyum nerede oturuyorsun ve fiyatta bir şeyler yapabilecekmisin bende royal boll python var iki aylık bunu büyüyen bir cinsle değiştirmek istiyorum bana yardımcı olurmusun....

img

gvr1923

19 yıl 4 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm arkadaşım ben manavgatta oturuyorum değiştirme gibi bir şeyimiz yok ayrıca hangi sürüngeni almak istediğini yazarsan yardımcı olabilirim.

dostum ben aslında zehirli olanlardan istiyorum gabon engereği veya karaboyunlu cobra ileride sokarsa diye korkuyorum birde türkiyede bu tür yılanların beslenmesinin yasak olduğunu duymuştum..birde yaşam koşullarını bilmediğim için tereddütte kaldım değiştirme olayıda kalktı zaten onu hediye olarak verdim ..cevap yazdığın için teşekkürler ....

img

gvr1923

ÖZEL MESAJ

ewet normalde bu tür yılanları türkiyede beslemek tehlikeli ve yasak ama yasak olduğu halde besleyenlerde var.tek sıkıntısı pitonları sevdiğin gibi onu eline alıpta sevmemendir.birde onların yaşam koşulları diğerleri gibi değil daha dikkatetmek vede teraryumu nu onun yaşam gereğince hazırlamak.istersen sana yavru bir piton getirtelim.hiç olmazsa onun sokma veya ısırma endişesi yok istediğin gibi al yanına saatlerce oyna

vermiş olduğun bilgiler için teşekkür ederim....

img

gvr1923

ÖZEL MESAJ

yılan siparişlerinde son gün

slm bicioglu...PYTHON REGIUS hakkıda bilgi istiyorum...alamayı dusunuyorum fakat yılan besleme konusunda herhangi bir deneyimim yok..bna yardımcı olabilrseniz sevinrm... [email protected]

img

sguitarist

18 yıl 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ELAPHE GUTTATA baby 60EUR iki tane istiyorum ama bunları nasıl besliyeceyiz maalesef bilmimyorum

img

efecrt

16 yıl 5 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ilan 2005 de verilmiş hala yazanalr var ya hayret:) bu fiyatlar yalan olmuştur, muhtemelen ilan sahibide yalan olmuştur.

img

alararegus

16 yıl 10 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ