Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

sibirya dişi köpek minik yavrularıyla sokakta!

merhaba... muhitimde 2 gün önce sibirya siyah kurt köpeği gördüm. masmavi gözleri var. çok genç bir dişi ve aşırı kilo kaybetmiş. bilenlerin söyledikleeri kadarıyla sahibi parayla almış ve biraz büyüyünce bakamayıp sokağa atmış bu güzel hayvanı. ve şimdi köpek doğurmuş, inşaat gibi biyerlerde saklıyormuş yavrularını, orada bakıyormuş. köpek konusunda bilgi sahibi değilim kedim var ve köpeksever insanlara seesleniyorum buradan. lütfen irtibat kuralım ve kışa girmeden bu cins yavruları eve kavuşturalım! TEŞEKKÜRLER HERKESE........

img

percival

18 yıl 5 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

BEN BAKARIM KÖPEĞİN ADRESİNİ VERİRMİSİN BANA [email protected] dan ulaşabilirsin nerden

sen adresı verırısen bız yardımcı oluruzz bende 2 tane husky var ve ben hayvanlarla cok yakından ılgılenıyoprum [email protected] bu adrese mail atarsın!

img

muratkrs

18 yıl 7 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm bede bakabilirim amasyadayım köpeği yollarmısınız yol masrafını karşılarım msn: [email protected]

img

catlak05

18 yıl 6 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm ben amasyadan yazıyorum köpği almak isterim vermediiseniz görüşelim msn [email protected] olumlu olumsuz cevap verirseniz sevinirim

img

catlak05

18 yıl 6 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba, Ben İstanbul'' da oturuyorum. Köpeklere en iyi şekilde bakacağımdan emin olabilirsiniz. Bunun için yeterli bir alana da sahibiz. Sizinle herhangi bir şekilde irtibata geçebileceğim bir adres verebilirseniz çok sevinirim. E-mailim : [email protected]

img

mscalis

18 yıl 5 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

versene adres

arkadasım ben anne ve yavrularına bakabilirim evim bahçeli ve bahçem cok buyuk 5556258155 numaram [email protected] mail adresim bana ulaşırsan sevinirim

img

dafi_35

18 yıl 6 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben ankaradan yazıyorum.bende alabilirim.

img

alicankaya2003

19 yıl 3 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ