Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

ÜCRETSİZ! English Bulldogumu Vermek İstiyorum(ev köpeğidir sihirli annemdeki tacinin aynı cinsi)

Taşınmamız gerektiğinden English Bulldog cinsi secereli karnesi ve tüm aşıları tam olan 8 aylık köpeğimi bakabilecek ama gerçekten bakabilecek olan birine ücretsiz olarak vermek istiyorum tek şartım istanbul içinde olması ve ben istediğimde gidip görebilmeme izin vermesi Bu arada MSG atıcak arkadaşların american bulldog ile karıştırmasını istemiyorum! English bulldog ev köpeğidir ve dışarda beslenemez (sihirli annemdeki tacinin aynısı) ilgilenen arkadaşların ona göre msg atmasını istiyorum... gerçekten arkadaşlar cok sevdiğim dostumu vermek zor ama hiç kimse köpeğimiz olduğu için ev vermiyor bize bu hafta vermek zorundayım bana MSN den ulasabilirsiniz [email protected]

img

realunreals

18 yıl 8 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm, ben ıspartada veterinerim dişi bulldog sahibiyim düşünürseniz almak isterim selamlar petlife veteriner klinigi 0246 223 39 33 0532 599 98 70

img

veteriner32

20 yıl 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

internet dışında iletişim bilgisi alabilirmiyim acaba? hem ciddiyetimizi anlamış olursunuz

img

gjm

18 yıl 5 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

SLM BEN GÖKHAN DENİZLİDE ÖĞRENCİYİM.ÜNİVERSİTE SON SINIF.MANİSALIYIM.DOSTUNUZA COOOOK COOOK İİ BAKABİLECEĞİMİ DÜŞÜNÜORUM.teras bi evde yalnız kalırom.evimin icinde benle yicek benle icecek yanı başımda uyuyacak bi dostum olsun isterim sisde uygun görürsenis? 05053787071 05519078368

img

gbalaban85

18 yıl 5 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

gbalaban85 bende sordum fakat verilmiş köpek

img

gjm

18 yıl 5 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ