Hepsievcil

Kuş Forumları > Ücretsiz Kuş Verenler

Mesaj Ekle

DOST BİR PAPAĞAN ARAYANLARA

MERHABA, İKİ AY ÖNCE YAVRU BİR PAPAĞAN ALDIM. İLK ALDIĞIMDA YANINA YAKLAŞILINCA AVAZ AVAZ BAĞIRAN PAPAĞAN ŞUANDA. ELDEN YEM YİYEN, KAFASINI KAŞITAN, ELİNİZE ALIP DOLAŞABİLECEĞİNİZ BİR KIVAMA GELDİ KENDİLİĞİNDEN. EVDE İKİ AYLIK BİR BEBEK VAR VE DOKTOR PAPAĞANI YASAKLADI BU YÜZDEN ÜZÜLEREK PAPAĞANI SATIYORUM. ÇOK AMA ÇOK ŞEBEK VE ZEKİ BİR HAYVAN BEN 350 YTL;YE ALDIM.400 YTL,YE SATACAĞIM. DÜŞÜNENLERE FOTO GÖNDEREBİLİRİM. BANA ( [email protected] ) dan ulaşabilirsiniz. BU ARADA PAPAĞAN TÜYDE BUNUDA BELİRTEYİM DE KİMSEYE KARŞI MAHCUP OLMAYALIM.

img

mtl0655

18 yıl 5 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben talibim papaganınıza aam mumkunse bana resiim gönderirseniz sevinirm. sizi mesengere ekledim.oradan mumkunse detalı görüşelim. yada mail olarak yollayın. saygılar.

img

saricadi

18 yıl 5 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

cinsini ve hangi şehirde olduğunu yazarmısın fotoraflarıda rica edeyim tşkr.

img

sbayat1

18 yıl 5 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Arkadaşlar Papağanın cinsi gri jako papağanı.ilanda da yazdığım gibi ben bu kuşu satmak düşüncesiyle almadım.benim şansım bu papağan doğada yakalanan bir papağan değil. sahibine çok düşkün ve sahibinin yanında asla ayrılmak istemeyen bir kuş çok evcil. işim gereği kendisiyle hiç ilgilenemedim, eşimde çalışıyor buna rağmen kendi kendine elden yem yiyen, kafesten çıkıp gezebilen, ele gelip kendisini kaşıtan bir hayvan haline geldi. bende şaşırdım. ve lütfen ticari amaçlı kimse kuş almasın.

img

mtl0655

18 yıl 5 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sevgili dostum ben izmirliyim papağanına talibim görmeden 350 ytl veriyorum 05426728061 e çağrı bırakırsan sizi ararım selamlar

img

metinsem

18 yıl 4 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ