Hepsievcil

Sürüngen Forumları > Kaplumbağa

Mesaj Ekle

akwaryum malzemeleri

slm millet ankaradakilere sesleniyorum ucuza akwaryum malzemelerini nerden alabilecegime dair bi fikri olan warsa sewinirim.benim bildiim kadarıyla ulusta akwaryumcular warmıs orda ucuz oluyo diolar olemi sizce we nerde bu sokak tesekkurler

img

2na

18 yıl 11 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

evet orayı bende arıyorum..ben ankaradayım ama bilmiyorum..ya aslında bisürü alsak indirim yaparlar dimi..yani 2-3 yada 3-5 yada 5-7 kişi fln alsa..olabilirmi böylee bişi..hem ben sürekli yanlış bişiler almam öylece..ama organize deilizki..bi kapliş günü fln da yapılsa keşke..kaplişler tanışır fln..sonra kaplişlerimizle yarışmaya katılırız..en güzel kapliş yada sabihine benzeyen kapliş fln diye..ya ben ne diyodum..burda ara diye bişi varmı..hani bazı sitelerde oluyo ya..forumda aradığım konuları bulamıyorum bi türlü..dün de bulamamıştım..bari bi soruyum dedim..keşke sormasaydım..bi kişi bile cevap yazmamış:(( çok saolun..mırıl da başının çaresine baksın artık dimi..neyse..akvaryumcularda sadece akvaryum malzemeleri vardır dimi.. akvaryum malzemeleri dışında kaplişlerle ilgili diğer malzemeleride satan ucuz bi yer varmı..

img

sherry555

19 yıl 3 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

valla ucuza bulman zor! hem bulsan da adi oluyo! geçen 50 milyon verdim akvaryumu filtreyi filan yeniledim de! helal olsun hayvanıma!!!

img

saloyer

18 yıl 11 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaslar ulusta,meyve-sebze halinin hemen karsisinda akvaryumcular carsisi var,orda ucuza akvaryum ve aksesuar bulabilirsiniz sanirim.fakat saticilar pek bilgili degil, her dediklerine inanmayin.

img

dulcinea

19 yıl 1 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ