Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

ücretsiz JACK RUSSEL

4 yıllık sahibi tarafından barınağa terk edilmekten kurtarmak ister misiniz?gerçek bir jack russel.çok da güzel.sadece şanssız...verdiğim linkte ayrıntı ve fotolar var. (köpek sanırım Antalyada) http://www.havhav.com/forum/viewtopic.php?t=12087 ayrıntı için, [email protected] NOT:istememe nedeniniz sadece köpeğin yetişkin olmasıysa hiç korkmayın,artık sevilmediğini bildiği için size sığınmak isteyecek ve çabucak sevecektir.ayrıca 4 yıllık ev terbiyesi olması da çok iyi.lütfen,önyargılı olmayın.5 yaşını aşmış bir köpek alan birisi olarak yazdım bunu.barınak,ev köpeğinin başına gelebilecek en korkunç şeydir.

img

o_k_k

19 yıl 6 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

husky yavruları dıye bı başlıgın vardı ama senden cewap cıkmadı!!!

img

muratkrs

18 yıl 7 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşım,ben oraya gerekli şeyleri yazdım.sürekli takip edemiyorum,bakmam gereken çok yer var.o yüzden hem kendi e-mail adresimi,hem istanbuldaki arkadaşınkini yazdım.ben,sadece aracıyım,İstanbulda değilim.bunu da belirttim. [email protected],yavrularla ilgilenen arkadaşın adresi.kusura bakmayın,elimden geleni yapıyorum.keşke bir e-mail atsaydınız. arkadaşlar,e-mail yazarsanız çok daha kolay olacak.ben yine de bakmaya çalışıyorum.

img

o_k_k

ÖZEL MESAJ

yuva bulundu.

img

o_k_k

ÖZEL MESAJ