Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Hamster

Mesaj Ekle

GUİNEA PİG İLE İLGİLİ HERŞEY - 14.sayfa

selam arkadaşlar;; guinea piglerle ilgili sorularınızı bekliyorum,elimden geldiğimce size yardımcı olmaya çalışacağım. sevgiler....

img

şilacık

19 yıl 7 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşlar ben bir guineapig beslemeye karar verdim bunların fiyatları ne kadardır?nerden bulabilirim?şu ana kadar hiç rastlamadım.yardım ederseniz sevinirim.

img

penyezarven

17 yıl 3 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

aramıza hoşgeldin=)))... hangi ilde oturduğunu yazarsan sana yardımcı olabiliriz...

img

şilacık

ÖZEL MESAJ

slm ben erkek guinea pig ariyorum.istanbul yada bursa olabilrse alabilirim.bir tanidigimin cok degisik bir guine pigi var ona erkek bakiyorum.yardimci olursaniz cok sevinirim.msn adresim [email protected]

slm ben erkek guinea pig ariyorum.istanbul yada bursa olabilrse alabilirim.bir tanidigimin cok degisik bir guine pigi var ona erkek bakiyorum.yardimci olursaniz cok sevinirim.msn adresim [email protected]

arkadaşlar haftalardır gine pig arıyordum gümrükte sorrun çıktığı için gine pigler gelememişlerdi cumartesi günü giriş yapabidiler...dün 2tane 1dişi 1 erkek gine pig aldım eminönü hayvan pazarında güneş pet var no 35 almak isteyen olursa gidip bakabilir hepsi birbirinden güzeldi ve gayet sağlıklılardı...almak isteyenlere tavsiye ederim 35 numarayı kime sorsanız gösterirler zaten:)iyi günler

img

dishii

17 yıl 3 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selam arkadaşlar,,, istanbulda oturan,guinea pig arayan ve bulamayan arkadaşlar bugün kozyatağı carrefour`a gittim.içerde bi petshop var giriş katında bi bakiyim dedim neler varmş..bi de ne göreyim!!!birbirinden güzel birsürü ufacık guinea.çoğu sağlıklı gözüküyordu bazıları arkada uyuyodu ama geneli iyiydi..eğer benim kestanem akıllı,uslu bi kız olsa hiç düşünmeden yanına 2 tane daha bu şirin guinealardan alacaktım ama maalesef benim kızım çok kıskanç=((((guinea arayan arkadaşlar bi gidip bakın bence.....

img

şilacık

ÖZEL MESAJ

eminönünde de bi sürü guinea pig var hemde uzun tüylü olanlardan da var.:-)

ya şilacık....msnımı verıyım sana ekle konuşlım bn yenı aldım hıc bılmıorum bakmayı... [email protected] ekle

img

cerenbengi

17 yıl 2 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selamlar guinea piglerinizi nerde besliyorsunuz?yani kafes manasında..bana adam ilk alırken bi tavşan kafesi gösterdi almadım çünkü yurt dışında çok güzel kafesler yapmışlar şu siteden bakın hatta: http://www.guineapigcages.com/cubes.htm hem rahatça gezinebiliyorlar hem de daha temiz oluyor gibi.fakat sorun şu ki bu malzemeyi türkiyede bulamıorm!!!!hatta ve hatta petshoplar hiç öyle bişey görmedik diyorlar :((( aranızda bu malzemeyi gören duyan varsa yazabilir mi acaba :((

img

byz

18 yıl 4 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bnde o kafeslerden arıyorum geçen yazın başından beri bi kaç siteye petshopa fln sordm ama bilmiolar.onları yurtdışından anlaşıp toplu getirtmek lzm.