Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Hamster

Mesaj Ekle

GUİNEA PİG İLE İLGİLİ HERŞEY - 17.sayfa

selam arkadaşlar;; guinea piglerle ilgili sorularınızı bekliyorum,elimden geldiğimce size yardımcı olmaya çalışacağım. sevgiler....

img

şilacık

19 yıl 7 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

2 gün önce bi tane aldmm ama bi sorn war sanrm benden korkuyr biraz ve sabh kalktğmdada çıkardığı ilgnç sesyle karşılşiom =) bu arada ajyp tatlı bişy ama çok fazla ilgi istyr :) her eve lazm bişy

img

aybery

16 yıl 6 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba,öncelikle 2 günde size alışması çok zor.onun gibi düşünün biraz hiç tanımadığı,bilmediği bir yer.alışması için ona zaman tanıyın.yanında vakit geçirin ama onu korkutmamaya özen gösterin.bir kaç hafta sıonra size alışmaya başlayacaktır.

img

şilacık

ÖZEL MESAJ

Guinea pigler hakkında bu kadar geniş bi konun açıldıını bilsem hiç yeni başlık açmazdım o yüzden yazdıımı tekrar buraya da yazıcam :)selam arkadaşlar yeni bi guinea pig aldım ve aldığımdan ötürü de inanılmaz mutluyum fakat malum petshoplar çok fazla ilgilenmio sizinle ticareti ön plana çıkartmış hepsi. Yalnız sizden sadece onları daha ii şartlarda nasıl yaşatıcağım hakkında biraz bilgi istiorum şu an genişçe bi kafesi suluğu ve yemek kabı war ama tabiki de dewamı gelicek :) ayrıca talaş koydu petshop sahibi ama videolarda gördüüm kadarıyla şu ana kadar pek talaşlı kafes göremedim ve c vitamini hakkında yan hazır mamadan başka ek vitamin kullanmama gerek war mı ? şimdi den ilgi ve alakanıza teşekkürlerrr

img

helldorado

16 yıl 5 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selamlar.. guinea piginiz umarım iyidir ve yeni evine alışmıştır..talaş kafes için çok uygun.Ama guineanızın sağlığı için kafes çok pislenmeden temizlemeniz gerekecektir.C vitaminine gelince,vitamin kullanmaktansa doğal yiyecekler vermenizi öneririm.aşırıya kaçmadan meyve sebze verebilirsiniz.ayrıca başlıktaki diğer sayfaları da okuyun,size yardımcı olacak bilgiler bulabilirsiniz...

img

şilacık

ÖZEL MESAJ

benim 2 tane ginepig m var biri erkek biri dişi dişi olan hamile ama bn ne yapmam gerektiğini hiç bilmiyorum bunlar hamsterlar gibi yanlız olmak mı isterler bide doğurduktan sonra hamsterlar gibi yawrularını ellersek yawrularına zarar verirlermi?

img

serra424

16 yıl 2 ay 30 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selam arkadaşlar ben çiğdem dört aydır iki genepig bakıyorum odam da ve onlarla ilgili daha çok sey öğrenmek istiyorum.mesela kaç aylık olduklarında bebekleri ola bilir.

img

5555542290

16 yıl 2 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

tam olarak bilmiyorum ama benimki 2-3 aylık ve hamile

img

serra424

16 yıl 2 ay 30 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bnimde wr ama çok hırçın uysallaştırmak için ne yapamilirim lütfen çok acele lazım şilacık

img

muti1903

16 yıl 2 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba sevgili Guinea Pig sahipleri.Aranıza yeni katıldım ve sizlerden gelebilecek soruları yanıtlamayı amaçlıyorum.Henüz bir gine`m yok fakat onlar hakkında en ufacık bir şeyi bile biliyorum.Önceden bilgilenip bir hayvanı almak gibisi yoktur.:)"www.guineapig.azbuz.com" adlı adresi yaptım.Yeni ve tecrübesiz üyeler buradan faydalanabilirler.Forumdanda sorularını sorabilirler.Bu başlık çok iyi olmuş.Teşekkürler Şilacık.Başlığı baştan sona kadar okudum.Güzel ve faydalı bilgiler içeriyor.Kendinize ve Gine`lerinize iyi bakın.

img

lilay

16 yıl 2 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba sevgili Guinea Pig sahipleri.Aranıza yeni katıldım ve sizlerden gelebilecek soruları yanıtlamayı amaçlıyorum.Henüz bir gine`m yok fakat onlar hakkında en ufacık bir şeyi bile biliyorum.Önceden bilgilenip bir hayvanı almak gibisi yoktur.:)Guinea`lar hakkında bir site yaptım.Faydalı ve güzel bilgiler içeriyor.Yeni ve tecrübesiz üyeler buradan faydalanabilirler.Forumdanda sorularını sorabilirler.İsteyen olursa sitenin adresinide veririm.Bu başlık çok iyi olmuş.Teşekkürler Şilacık.Başlığı baştan sona kadar okudum.Güzel ve faydalı bilgiler içeriyor.Kendinize ve Gine`lerinize iyi bakın.

img

lilay

16 yıl 2 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ