Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Hamster

Mesaj Ekle

GUİNEA PİG İLE İLGİLİ HERŞEY - 3.sayfa

selam arkadaşlar;; guinea piglerle ilgili sorularınızı bekliyorum,elimden geldiğimce size yardımcı olmaya çalışacağım. sevgiler....

img

şilacık

19 yıl 6 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

peki,öyle yaptırırız bizde artık=)) gerçi benim kestenem günün çoğunu evin,bahçede bazende balkonda gezerek geçiriyo ama yinede yuvasını büyük yapmak lazımm.. ya arkadaşlar bi tek kobayla benim mi guineamız var,kimse beslemiyor mu bu şirin hayvanları????????????

img

şilacık

ÖZEL MESAJ

bende ginepig beslemek istiyorum ama şuan hamster ım hamile yazında tatile çıkacağım için ginepig ime zaman ayıramam onun yollarda telef olmasını istemem bu nedenle ilerki bi zamana erteledim sizlerin yardımıyla benimde bir ginepigim olabilir.

img

fenerliemin

18 yıl 11 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

inşallah alırsın bi guinea,,ama alırken guineanın sağlıklı olmasına çook dikkatli ol!!!

img

şilacık

ÖZEL MESAJ

bence de tatilden dönünce al kobayı.biz sana yardımcı oluruz bakımı konusunda falan.

img

kobay

19 yıl 2 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

şilacık senin kümes işi noldu??

img

kobay

ÖZEL MESAJ

iki gün önce geldi,çok güzel bişey olmuş.kestane''yi koyduk,önce pek beğenmedi ama bu gün çok mutlu mutlu geziyo yeni yuvasında.bu kümes olayı çok iyi oldu.çünkü kafesten çok daha büyük hem de açık havada....cholito nasıl,,tüyleri hala dökülüyo mu??

img

şilacık

ÖZEL MESAJ

bilmiorum ben su an yurtdisindayim cholitoyu özledim :( tüyleri dökülse bile artik pek endiselenmiyorum burdan ona c vitaminli yemler alicam ayrica burdan bi kobay da alicam galiba :)

img

kobay

ÖZEL MESAJ

demek,cholito ya bi arkadaş geliyo,ne güzel:)))

img

şilacık

ÖZEL MESAJ

şilacık sana bişey sormak istiyorum.Yazın değil ama kışın heralde dışarda beslemiceksin dimi?çünkü hayvan üşümezmi.

aslında bence kışın orada durmasında bi sakınca yokçünkü yuvasını çok korunaklı yaptırdık üşüyeceğini hiç sanmıyorum..ama sanırım havbanın çok soğuk olduğu zamanlarda evdeki kafesine koyarım,içim el vermezherhalde... neyse ilgin için sağol:))

img

şilacık

ÖZEL MESAJ